KopenAmsterdamAppartementenElizabeth Anscombestraat 275

Elizabeth Anscombestraat 275

Koningin Wilhelminaplein, Amsterdam

€ 570.000
Buurt Koningin Wilhelminaplein, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AH to go op 453m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in een jonge buurt

Dit appartement aan de Elizabeth Anscombestraat is nieuwbouw uit 2025, met energielabel A+. Het is een van de appartementen in Amsterdam die nu op de markt komen. Met een vraagprijs van € 570.000 is het aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de nieuwbouwstatus en het energielabel maken het een interessante optie.

Buurt Koningin Wilhelminaplein

De buurt Koningin Wilhelminaplein is een stedelijke wijk met veel jonge huishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor Amsterdam. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go om de hoek (453 m) of de Albert Heijn op 605 m. Ook een Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Oecumenische basisschool Nautilus (477 m) en Calvijn College (482 m) zijn twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Visch & van Zeggelaar Groot Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 570.000
Prijs per m²€ 9.194
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte6758m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+
BuurtKoningin Wilhelminaplein
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Elizabeth Anscombestraat 275, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Inwoners3.065
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Woningvoorraad1.650
Gem. WOZ-waarde€ 468.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

138 binnen 5 km

AH to go
Cornelis Lelylaan 35
453m
Albert Heijn
Delflandplein 31
605m
Lidl
Delflandplein 196
697m

Scholen

179 binnen 5 km

Oecumenische basisschool Nautilus
Basisonderwijs · 246 leerlingen
477m
Calvijn College
Voortgezet onderwijs · 526 leerlingen
482m
Cultuurprofielschool De Notenkraker
Basisonderwijs · 588 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over Elizabeth Anscombestraat 275, Amsterdam

Welk energielabel heeft Elizabeth Anscombestraat 275?

De woning aan Elizabeth Anscombestraat 275 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is € 570.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 570.000 ligt onder de mediaan van € 620.000 in de buurt, maar boven de gemiddelde verkoopprijs van € 592.575. Het appartement is met 62 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 85 m², wat de prijs per m² relatief hoog maakt. Nieuwbouw en energielabel A+ kunnen de meerprijs rechtvaardigen.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de buurt Koningin Wilhelminaplein worden gemiddeld in 18 dagen verkocht. Dat is snel, wat wijst op een krappe markt. Het is goed om voorbereid te zijn als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent dat de stookkosten naar verwachting laag zijn. In de buurt heeft 70,4% van de woningen label A+, dus dit appartement past in het duurzame profiel van de wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Oecumenische basisschool Nautilus (477 m) en Calvijn College (482 m) zijn het dichtstbij. Ook Cultuurprofielschool De Notenkraker (489 m) en Professor H. Burgerschool (490 m) zijn vlakbij.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, dus er zijn waarschijnlijk ook bus- en tramhaltes in de buurt, al worden die niet specifiek genoemd.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat volledig uit appartementen; er zijn geen eengezinswoningen. 59,3% van de woningen is gebouwd na 2010, dus het is een relatief nieuwe wijk. 22% van de woningen is koop, de rest huur.

Visch & van Zeggelaar Groot Amsterdam
Geen mail gevonden