Appartement te koop: Insulindeweg 926, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenInsulindeweg 926

Insulindeweg 926

Sumatraplantsoenbuurt, Amsterdam

€ 595.000
Buurt Sumatraplantsoenbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 333m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een licht appartement in de Indische Buurt

Dit appartement aan de Insulindeweg voelt ruim en modern, met 82 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A. Het bouwjaar 1999 betekent dat je niet hoeft te sleutelen aan isolatie of installaties. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

De buurt: Sumatraplantsoenbuurt

De buurt Sumatraplantsoenbuurt is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 3760 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (333 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (374 meter). Kinderen kunnen naar de Flevoparkschool (225 meter) of de Islamitische Basisschool Al Jawhara (216 meter). Het Oosterpark is op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Inter immo en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 7.256
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte1042m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtSumatraplantsoenbuurt
WijkIndische Buurt-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Insulindeweg 926, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Sumatraplantsoenbuurt

Inwoners3.760
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Sumatraplantsoenbuurt

Woningvoorraad1.851
Gem. WOZ-waarde€ 500.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

115 binnen 5 km

Lidl
Soerabajastraat 4
333m
Albert Heijn
Molukkenstraat 101A
374m
Albert Heijn
Molukkenstraat 308
727m

Scholen

156 binnen 5 km

Montessori Lyceum Oostpoort ISK Soembawastraat
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
135m
LUCA Praktijkschool
Voortgezet onderwijs · 187 leerlingen
135m
Islamitische Basisschool Al Jawhara (de Parel)
Basisonderwijs · 324 leerlingen
216m

Veelgestelde vragen

Over Insulindeweg 926, Amsterdam

Welk energielabel heeft Insulindeweg 926?

De woning aan Insulindeweg 926 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €595.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €595.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €515.952 in de buurt, maar past bij de gemiddelde vraagprijs van €589.667 voor koopwoningen in de Sumatraplantsoenbuurt. Het appartement is 82 m² met energielabel A, wat de prijs rechtvaardigt. De mediaanprijs in de buurt is €624.500, dus deze woning zit daaronder.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,2 kilometer afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De hoge omgevingsadressendichtheid (6664 adressen per km²) wijst op een goed ontsloten stedelijk gebied.

Wat voor type woningen staan er in de Sumatraplantsoenbuurt?

De buurt bestaat volledig uit meergezinswoningen; er zijn geen eengezinswoningen. Van de woningen is 24% koop en 76% huur. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 2010, met een groot deel (42,9%) uit de periode 1990-2010, net als dit appartement.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 201 misdrijven geregistreerd, maar zonder context van het inwonertal is dat lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen, wat vaak samengaat met een bepaalde levendigheid. Voor een preciezer beeld kun je de lokale politiecijfers raadplegen.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 300 meter afstand, dus op loopafstand. Dat is waarschijnlijk het Oosterpark, een groot stadspark met veel groen en recreatiemogelijkheden.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen in de buurt is 41 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve woningmarkt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.