Appartement te koop: Keizersgracht 604A, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenKeizersgracht 604A

Keizersgracht 604A

Vijzelstraatbuurt, Amsterdam

€ 11.250.000
Buurt Vijzelstraatbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 906m²
824% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 204m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal grachtenpand aan de Keizersgracht

Dit appartement aan de Keizersgracht is een zeldzaam groot grachtenpand in hartje Amsterdam. Met 906 m² woonoppervlak is het een van de grootste woningen in de buurt. De prijs van €11.250.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar past bij de uitzonderlijke omvang en locatie. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Vijzelstraatbuurt

De Vijzelstraatbuurt is een levendige buurt in de Grachtengordel-Zuid, met veel alleenstaanden en een mix van bewoners. De buurt heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel koopwoningen en een hoog percentage woningen van voor 1945. Lees meer over de buurt Vijzelstraatbuurt.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen, en twee straten verder is Ekoplaza. Voor schoolgaande kinderen is IKC De Kleine Reus op loopafstand, en het Barlaeus Gymnasium ligt ook dichtbij. De grachten en het Vondelpark zijn binnen tien minuten lopen. Ontdek meer over de gemeente Amsterdam.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Baerle Makelaars op Funda. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 11.250.000
Prijs per m²€ 12.417
Woonoppervlakte906m²
Perceeloppervlakte771m²
Bouwjaar1670
BuurtVijzelstraatbuurt
WijkGrachtengordel-Zuid
GemeenteAmsterdam

Locatie

Keizersgracht 604A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Vijzelstraatbuurt

Inwoners1.450
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vijzelstraatbuurt

Woningvoorraad842
Gem. WOZ-waarde€ 1.106.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijzelstraat 113
204m
Ekoplaza
Weteringschans 133-137
437m
Albert Heijn
Weteringschans 165D
441m

Scholen

211 binnen 5 km

IKC De Kleine Reus
Basisonderwijs · 372 leerlingen
355m
Barlaeus Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 806 leerlingen
388m
Cornelis Vrijschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 243 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Keizersgracht 604A, Amsterdam

Is €11.250.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €11.250.000 is aanzienlijk hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€847.500) en ook boven de maximale vraagprijs van €1.295.000. Dit komt doordat het woonoppervlak van 906 m² ver boven het buurtgemiddelde van 98 m² ligt. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een dergelijk groot grachtenpand is dit een uitzonderlijk aanbod.

Hoe groot is dit appartement precies?

Het woonoppervlak is 906 m², wat extreem groot is voor een appartement in deze buurt. Ter vergelijking: het gemiddelde oppervlak van koopwoningen in de Vijzelstraatbuurt is 98 m². Dit pand biedt dus uitzonderlijk veel ruimte.

Wat is het energielabel van deze woning?