Appartement te koop: Loenermark 521, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenLoenermark 521

Loenermark 521

Loenermark, Amsterdam

€ 385.000
Buurt Loenermark, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH to go op 223m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement in de rustige buurt Loenermark

Dit appartement aan de Loenermark 521 in Amsterdam-Buikslotermeer is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. Met 74 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €385.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

Buurt Loenermark

De buurt Loenermark is een groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar de buurt voelt rustig aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een levendige buurt is met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de AH to go om de hoek (op 256 meter) of bij Jumbo en Lidl op 282 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op 620 meter ook een optie. Kinderen kunnen naar basisscholen als Kindercampus Mokum (408 meter) of Het Wespennest (459 meter). De gemeente Amsterdam biedt volop stedelijke voorzieningen, maar in deze straat geniet je van rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kopinsky Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 385.000
Prijs per m²€ 5.203
Woonoppervlakte74m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
GemeenteAmsterdam

Locatie

Loenermark 521, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Loenermark

Inwoners2.175
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Loenermark

Woningvoorraad1.037
Gem. WOZ-waarde€ 331.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

80 binnen 5 km

AH to go
Termini 25
223m
Jumbo
Buikslotermeerplein 52
281m
Lidl
Buikslotermeerplein 121c
281m

Scholen

101 binnen 5 km

Bredero
Voortgezet onderwijs · 497 leerlingen
237m
Kindercampus Mokum
Basisonderwijs · 105 leerlingen
421m
Basisschool Het Wespennest
Basisonderwijs · 225 leerlingen
484m

Veelgestelde vragen

Over Loenermark 521, Amsterdam

Welk energielabel heeft Loenermark 521?

De woning aan Loenermark 521 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €385.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €385.000 ligt in lijn met de gemiddelde verkoopprijs van €392.682 in de buurt. De mediaanprijs is €375.000, dus de prijs is marktconform. Het appartement heeft 74 m², wat overeenkomt met het gemiddelde in de buurt.

Hoe is de buurt Loenermark om in te wonen?

Loenermark is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Noord. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt niet druk. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 50% van de woningen label A+ en 30% label A, dus dit appartement scoort gemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Kindercampus Mokum (408 meter) en Het Wespennest (459 meter) zijn dichtbij. Ook is er voortgezet onderwijs op 265 meter (Bredero).

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De hoge omgevingsadressendichtheid wijst op goede OV-verbindingen.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voornamelijk uit appartementen: slechts 4% van de woningen is een eengezinswoning. 28% is koop, de rest huur. Veel woningen zijn na 2010 gebouwd (70%), maar dit appartement is uit 1975.

Kopinsky Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Kopinsky Makelaardij
kopinskymakelaardij.nl
Bekijk
Kopinsky Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk
Kopinsky Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Kopinsky Makelaardij
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Loenermark

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLoenermark 521, Amsterdam
Bekijk