Appartement te koop: Spijkerstraat 253, Arnhem
KopenArnhemAppartementenSpijkerstraat 253

Spijkerstraat 253

Spijkerbuurt, Arnhem

€ 599.000
Buurt Spijkerbuurt, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 226m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Spijkerbuurt

Dit appartement uit 1880 combineert negentiende-eeuwse charme met een modern energielabel A. Met 92 m² woonoppervlak is het een fijne plek in een van de levendigste buurten van Arnhem. De vraagprijs van €599.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de schaarste aan ruime appartementen in deze gewilde straat. Bekijk ook andere appartementen in Arnhem voor een idee van het aanbod.

De Spijkerbuurt: stedelijk en levendig

De buurt Spijkerbuurt is een van de dichtstbevolkte stukjes Arnhem, met een omgevingsadressendichtheid van 4789 adressen per km². De buurt telt 3390 inwoners, vooral alleenstaanden (1925 huishoudens) en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een dynamische, stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (226 m) of de Albert Heijn twee straten verder (496 m). Ouders kunnen de kinderen naar de Jenaplan basisschool de Sterrenkring brengen op 452 m lopen, of naar de Hugo de Grootschool op 560 m. Het Stedelijk Gymnasium Arnhem ligt op 369 m. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via S-Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 6.511
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte255m²
Bouwjaar1880
EnergielabelA
BuurtSpijkerbuurt
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Spijkerstraat 253, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Spijkerbuurt

Inwoners3.390
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Spijkerbuurt

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

46 binnen 5 km

PLUS
Spijkerlaan 26
226m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
496m
Albert Heijn
Klarendalseweg 139
612m

Scholen

69 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Arnhem
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
369m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
452m
Hugo de Grootschool
Basisonderwijs · 234 leerlingen
560m

Veelgestelde vragen

Over Spijkerstraat 253, Arnhem

Welk energielabel heeft Spijkerstraat 253?

De woning aan Spijkerstraat 253 in Arnhem heeft energielabel A.

Is de prijs van €599.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 25% boven het buurtgemiddelde van €478.357, maar appartementen in de Spijkerbuurt zijn schaars. De mediaanprijs in de buurt is €512.500, dus deze woning zit aan de bovenkant van de markt. Het energielabel A en het ruime woonoppervlak van 92 m² verklaren deels de hogere prijs.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 m afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is Arnhem Centraal goed bereikbaar.

Wat voor buren heeft de Spijkerbuurt?

De buurt telt 3390 inwoners, waarvan 57% eenpersoonshuishoudens. Er wonen relatief veel jongeren (44% is 25-45 jaar) en weinig gezinnen met kinderen (6% van de huishoudens). De sfeer is stedelijk en levendig, met veel voorzieningen op loopafstand.