Diekmansweide 66
’s-Heerenberg oostelijke uitbreiding, Montferland
Een ruime hoekwoning in een rustige woonwijk
Deze hoekwoning aan de Diekmansweide 66 ligt in de oostelijke uitbreiding van 's-Heerenberg, een buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Met een vraagprijs van €350.000 zit deze woning 17% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die op €421.143 ligt. Ter vergelijking: hoekwoningen in Montferland worden gemiddeld voor een ander bedrag aangeboden. De woning is gebouwd in 1976 en heeft energielabel C.
Indeling en kenmerken
De woning telt zes kamers, waaronder vier slaapkamers, en heeft één badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 113 m², terwijl de BAG-registratie 107 m² aangeeft; het perceel is in beide bronnen 133 m². De woning heeft drie woonlagen en een inhoud van 428 m³. Volgens de makelaar is er dubbel glas, een cv-ketel, en een voor- en achtertuin. Het is een eengezinswoning in volle eigendom, gelegen aan een rustige weg in een woonwijk.
De buurt
Met ruim 3.700 inwoners is dit een levendige buurt, waar zo'n 20% van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,1, al zijn de meningen verdeeld: een bewoner noemt het "Gezellige buurt, beetje versteend in de tijd vergeleken met de rest, veel hangjeugd", terwijl een ander het "De beste" vindt. Het aantal misdrijven ligt op 69 per jaar, wat neerkomt op een bepaald aantal per inwoner. De buurt 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding heeft een stedelijkheidsgraad van 4, wat betekent dat het niet erg stedelijk is.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij PLUS, op ongeveer 850 meter, of bij Aldi, Jumbo of Lidl op zo'n 1,4 kilometer. Voor kinderen is de Pastoor Galamaschool op 256 meter, en ook een kinderdagverblijf zit dichtbij. De huisarts en apotheek zitten op ongeveer 1,2 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Lengel, De Kapelhoek, op 86 meter, met lijn 197 en 697. Het treinstation Emmerich-Elten ligt op 7,6 kilometer. De gemeente Montferland heeft verder voorzieningen zoals een park op 600 meter en een restaurant op 900 meter.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde van de woning is vastgesteld op €219.000, met peildatum 1 januari 2025. Volgens de gemeentelijke taxatie ligt de vraagprijs 60% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 99% gestegen, van €110.000 naar €219.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting door wegverkeer is 53 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem klei, die gevoelig is voor zetting. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, net als het overstromingsrisico op dit moment; voor 2050 wordt dat gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder BMV Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Bouw
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Diekmansweide 66, 'S-Heerenberg
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €350.000 ligt 60% boven de WOZ-waarde van €219.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 99% gestegen, van €110.000 naar €219.000. De vraagprijs ligt ook 17% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die €421.143 is.
Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft vier slaapkamers en in totaal zes kamers, verdeeld over drie woonlagen. Er is één badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 113 m², terwijl de BAG-registratie 107 m² aangeeft. Het perceel is 133 m². De woning heeft een voor- en achtertuin.
Wat is de WOZ-ontwikkeling van deze woning?
De WOZ-waarde is tussen 2020 en 2025 met 99% gestegen, van €110.000 naar €219.000. De peildatum van de huidige WOZ-waarde is 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 60% boven deze WOZ-waarde. De WOZ-waarde is een gemeentelijke taxatie en geen indicatie van de actuele marktwaarde.
Zijn er risico's op het gebied van fundering of wateroverlast?
Volgens openbare risicodata op adresniveau is het funderingsrisico laag, maar de bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, en het overstromingsrisico is op dit moment verhoogd; voor 2050 wordt dat gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 842 meter, gevolgd door Aldi, Jumbo en Lidl op ongeveer 1,4 kilometer. De Pastoor Galamaschool zit op 256 meter en er is een kinderdagverblijf op 500 meter. De huisarts en apotheek zitten op ongeveer 1,2 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Lengel, De Kapelhoek, op 86 meter, met lijn 197 en 697.
Hoe is de buurt beoordeeld door bewoners?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,08, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt, beetje versteend in de tijd vergeleken met de rest, veel hangjeugd". Een ander noemt het "De beste". De meningen zijn dus verdeeld, maar de gemiddelde score is redelijk positief.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?
De gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen in de buurt is €421.143, met een mediaan van €398.500. De vraagprijs van deze woning ligt daar 17% onder. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.213, terwijl deze woning op €3.097 per m² zit, op basis van de makelaar-opgave van 113 m².
Hoe is de woning geïsoleerd?
Volgens de makelaar heeft de woning dubbel glas. Het energielabel is C. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft een indicatie van de energieprestatie. Bij label C kun je een gemiddelde energiezuinigheid verwachten, maar de daadwerkelijke stookkosten hangen af van je gebruik.





