Een appartement op de tiende verdieping aan de Velperweg
Dit appartement op de tiende woonlaag aan de Velperweg-Noord heeft vrij uitzicht en ligt aan een rustige weg. Met een vraagprijs van €895.000 is de prijs aan de hoge kant, zo ligt de prijs 60% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €558.450. Ter vergelijking: het aanbod van appartementen in Arnhem laat een breed prijsspectrum zien.
De woning zelf
Deze woning uit 1967 heeft twee kamers, waaronder twee slaapkamers, en twee badkamers. Het appartement heeft een balkon en een parkeerplaats. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt hij verwarmd met vloerverwarming en een warmtepomp. De VvE-bijdrage is €379,14 per maand. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 161 m², terwijl de makelaar 159 m² opgeeft.
Velperweg-Noord
Met ruim 1.700 inwoners en veel eenpersoonshuishoudens is dit een levendige buurt. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4; een van hen zegt: "Centraal maar toch rustig gelegen mooie groene straat in Arnhem. Nooit druk maar er is wel wat reuring." Een ander noemt het "een hele gezellige en veilige buurt" waar het voor kinderen ook leuk is. De buurt Velperweg-Noord heeft een gevarieerde woningvoorraad.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 465 meter of PLUS op 888 meter. Basisschool Kunstrijk zit op 393 meter en VMBO 't Venster op 554 meter. De huisarts en apotheek zitten beide op ongeveer 300 meter. Bushalte Arnhem, Hoflaan is op 117 meter met lijnen 7, 26, 27, 29, 127, 302, 303 en 801. Treinstation Arnhem Velperpoort ligt op 717 meter. De gemeente Arnhem heeft verder veel voorzieningen.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die gebiedsindicaties zijn en geen inspectie van deze woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat het gebouw uit 1967 stamt en in een KCAF-aandachtsgebied ligt. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is laag en hittestress is gemiddeld.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via blinqmakelaars.nl aangeboden. De advertentie vermeldt geen energielabel, daardoor is het label niet bekend.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Velperweg 47-1002, Arnhem
Waarom ligt de vraagprijs zo hoog ten opzichte van de buurt?
De vraagprijs van €895.000 ligt 60% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €558.450. Het appartement is met 159 m² ook 38% groter dan het buurtgemiddelde van 115 m². De prijs per vierkante meter is €5.629, terwijl het buurtgemiddelde €5.079 is. Of de prijs gerechtvaardigd is, hangt af van wat je zoekt in een woning.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft twee kamers, waaronder twee slaapkamers, en twee badkamers. De woning ligt op de tiende woonlaag en heeft één woonlaag. Er is een balkon en een parkeerplaats. De inhoud is 568 m³. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt hij verwarmd met vloerverwarming en een warmtepomp.
Wat is de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage is €379,14 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie van de makelaar. Het is een vast bedrag dat je maandelijks betaalt voor het onderhoud van het appartementencomplex en de gemeenschappelijke voorzieningen. De hoogte van de bijdrage kan in de toekomst wijzigen, afhankelijk van de besluiten van de Vereniging van Eigenaren.
Hoe zit het met het energielabel?
De makelaar heeft geen energielabel gepubliceerd in de advertentie. Wel vermeldt de makelaar dat de woning volledig geïsoleerd is met HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en dat er een warmtepomp aanwezig is. Zonder het officiële label is het lastig om de energieprestatie van de woning te beoordelen.
Wat is de geluidsbelasting bij deze woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 35 dB Lden en van industrie 49 dB Lden, beide niet boven de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare data, geen metingen ter plaatse. Het appartement ligt aan de Velperweg, een doorgaande weg in Arnhem.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld. Dit komt doordat het gebouw uit 1967 stamt en in een KCAF-aandachtsgebied ligt, waar 100% van de panden vóór 1970 is gebouwd. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het zegt iets over de kans op funderingsproblemen in de omgeving.
Hoe is het klimaatrisico voor deze locatie?
Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau uit de Klimaateffectatlas. Ze geven een beeld van de kwetsbaarheid van de omgeving voor klimaatverandering, maar zeggen niets over de staat van het gebouw zelf.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Albert Heijn zit op 465 meter en PLUS op 888 meter. Basisschool Kunstrijk is op 393 meter en VMBO 't Venster op 554 meter. De huisarts en apotheek zitten beide op ongeveer 300 meter. Bushalte Arnhem, Hoflaan is op 117 meter met meerdere lijnen, en treinstation Arnhem Velperpoort ligt op 717 meter. Het centrum van Arnhem is met de bus of trein goed te bereiken.
Hoe is de buurt Velperweg-Noord?
Velperweg-Noord heeft ruim 1.700 inwoners, waarvan 61% eenpersoonshuishoudens zijn. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4. Een bewoner zegt: "Centraal maar toch rustig gelegen mooie groene straat in Arnhem. Nooit druk maar er is wel wat reuring." Een ander noemt het "een hele gezellige en veilige buurt" met een park in de buurt.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De advertentie vermeldt geen energielabel. Dit staat niet in de advertentie. De overige woningdetails, zoals kamers, oppervlakte en voorzieningen, zijn wel vermeld. Het ontbreken van het energielabel kan verschillende redenen hebben, maar de makelaar heeft dit niet toegelicht.





