Hoekwoning te koop: Riënzistraat 9, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagHoekwoningenRiënzistraat 9

Riënzistraat 9

Componistenbuurt, Den Haag

€ 850.000
Buurt Componistenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in de Componistenbuurt

Deze hoekwoning aan de Riënzistraat ademt de sfeer van een klassieke jaren-30-buurt. Met 128 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 172 m² is het een van de ruimere woningen in de buurt. Het energielabel A is een prettige verrassing voor een woning uit 1949. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de staat. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €476.000, en deze woning is de duurste van de vijf die nu te koop staan. Bekijk ook andere hoekwoningen in Den Haag.

De Componistenbuurt: rustig en groen

De Componistenbuurt is een rustige wijk in Den Haag, met veel groen en een gevarieerde bevolking. Van de 1.815 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder (660), maar er wonen ook gezinnen met kinderen (210 huishoudens). De buurt heeft een dorps karakter, met een park en een bibliotheek op loopafstand. Meer weten over de buurt Componistenbuurt?

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Albert Heijn, beide op vijf minuten lopen. Ook de Jumbo is twee straten verder. Basisscholen zijn er voldoende in de buurt, zoals de WSKO r-.k basisschool Verburch-hof en de Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Klap Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 6.641
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte172m²
Bouwjaar1949
EnergielabelA
BuurtComponistenbuurt
WijkWaldeck
GemeenteDen Haag

Locatie

Riënzistraat 9, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Componistenbuurt

Inwoners1.815
Mannen44%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Componistenbuurt

Woningvoorraad1.069
Gem. WOZ-waarde€ 384.000
Koopwoningen86%
Huurwoningen14%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
588m
Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
598m
Jumbo
Alphons Diepenbrockhof 6
643m

Scholen

6 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4137m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4302m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
4323m

Veelgestelde vragen

Over Riënzistraat 9, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Riënzistraat 9?

De woning aan Riënzistraat 9 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 ligt 79% boven de gemiddelde vraagprijs in de Componistenbuurt (€476.000). Het is de duurste van de vijf koopwoningen die nu in de buurt te koop staan. Wel is het een royale hoekwoning met 128 m² woonoppervlak, een perceel van 172 m² en energielabel A, wat zeldzaam is in deze buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Componistenbuurt om in te wonen?

De Componistenbuurt is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners (660 van de 1.815 inwoners zijn 65+). Er wonen ook gezinnen met kinderen (210 huishoudens). De buurt heeft een dorps karakter, met een park, bibliotheek en huisartsenpraktijk op loopafstand. Het is een veilige buurt met 58 misdrijven per jaar.