Hoekwoning te koop: Van Eedenstraat 1, Haarlem
KopenHaarlemHoekwoningenVan Eedenstraat 1

Van Eedenstraat 1

Koninginnebuurt, Haarlem

€ 1.650.000
Buurt Koninginnebuurt, HaarlemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 253m²
175% groter dan gemiddeld in de buurt
Ekoplaza op 233m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statige hoekwoning in de Koninginnebuurt

Deze hoekwoning uit 1910 ademt karakter en ruimte. Met 253 m² woonoppervlak is het een royale woning, verdeeld over meerdere verdiepingen. De prijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde hoekwoningen in Haarlem ligt lager in prijs, maar deze woning is uitzonderlijk groot.

De buurt Koninginnebuurt

De Koninginnebuurt is een gewilde buurt in Haarlem. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,19. Een bewoner zegt: 'goed' (8,75). Een andere noemt 'Onkoninklijke overlast' (4,43) en wijst op drugsoverlast en vuurwerk. De buurt heeft veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddeld inkomen dat boven het landelijk gemiddelde ligt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza om de hoek (233 m) of de Albert Heijn (253 m). Ook de Cruquiusschool (237 m) en Dreefschool (410 m) zijn dichtbij. De gemeente Haarlem biedt verder parken en restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 6.522
Woonoppervlakte253m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtKoninginnebuurt
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Van Eedenstraat 1, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.4
n
02-12-2025
x

x

8.8
PM
23-01-2025
goed

n

4.4
Faith
27-07-2024
Onkoninklijke overlast

Drugsdealen, vuurwerk afsteken, luidruchtige feesten, parkeren op het trottoir, bakfietsenterreur, vochtschade en een gemeente die zijn inwoners compleet negeert. Je verwacht het niet in de duurste buurt van Haarlem maar het is aan de orde van de dag.

Buurt statistieken

Gegevens uit Koninginnebuurt

Inwoners2.915
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Koninginnebuurt

Woningvoorraad1.342
Gem. WOZ-waarde€ 761.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen29%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Ekoplaza
Houtplein 18
233m
Albert Heijn
Grote Houtstraat 182
253m
Dekamarkt
Oranjeboomstraat 126
504m

Scholen

100 binnen 5 km

Cruquiusschool
Basisonderwijs · 188 leerlingen
237m
Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
410m
International School Haarlem
Basisonderwijs · 226 leerlingen
451m

Veelgestelde vragen

Over Van Eedenstraat 1, Haarlem

Welk energielabel heeft Van Eedenstraat 1?

De woning aan Van Eedenstraat 1 in Haarlem heeft energielabel C.

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€807.846) en de gemiddelde prijs per m² (€4.914). Maar met 253 m² is deze woning veel groter dan het buurtgemiddelde van 92 m². De prijs is marktconform voor een hoekwoning van dit formaat in deze buurt.