Tussenwoning te koop: Langestraat 23B, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgTussenwoningenLangestraat 23B

Langestraat 23B

Binnenstad West, Tilburg

€ 190.000
Buurt Binnenstad West, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ekoplaza op 334m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Tilburg

Deze tussenwoning aan de Langestraat 23B in Tilburg ademt sfeer. Met een woonoppervlak van 41 m² en een perceel van 95 m² is het een compacte woning met een eigen buitenruimte. Het bouwjaar 1906 geeft de woning een authentiek karakter, al is het energielabel E. De vraagprijs van €190.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Tilburg.

Binnenstad West: levendig en dorps

De buurt Binnenstad West is een mix van stadsleven en rust. Bewoners noemen het een 'klein paradijsje' en 'gezellige buurt'. Een bewoner zegt: 'Rond het Harmoniepark is het gewoon echt fijn wonen. Het is midden in de stad, maar toch voelt het niet druk of gehaast.' Een ander: 'We wonen midden in de stad, als we de voordeur uitlopen zitten we binnen 5 minuten in de bruisende stad.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een jonge populatie.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza (om de hoek) of de Jumbo (twee straten verder). Ook Albert Heijn is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Montessoribasisschool De Elzen (vijf minuten lopen) of het Odulphuslyceum (om de hoek). De gemeente Tilburg biedt een levendige omgeving met parken en horeca op steenworp afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Starter Woning op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 190.000
Prijs per m²€ 4.634
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte95m²
Bouwjaar1906
EnergielabelE
BuurtBinnenstad West
WijkBinnenstad
GemeenteTilburg

Locatie

Langestraat 23B, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.3
Susanne schrauwen
10-02-2026
Vrij eigenzinnig wonen

Fijne woonomgeving . Goed op elkaar gelet

8.0
Connor
11-10-2025
Klein paradijsje

Mooi parkje in het centrum. Rond het Harmoniepark is het gewoon echt fijn wonen. Het is midden in de stad, maar toch voelt het niet druk of gehaast. De straten hebben nog van die oude Tilburgse huizen met mooie gevels en wat scheve stoepen, wat juist gezellig maakt. Je loopt er zo het park in, waar altijd wel iemand zit te lezen of met z’n hond wandelt. De sfeer is een beetje dorps — mensen groeten elkaar nog, kinderen van de CulTuur BSO spelen buiten en er hangt vaak iets creatiefs in de lucht, alsof er altijd wel iets te doen is met muziek of kunst. En als je zin hebt in koffie of wat eten, zit je binnen vijf minuten in een leuk tentje. Het is gewoon een buurt met karakter, warm en levendig zonder dat het te druk wordt.

8.0
Susanne
01-07-2025
Gezellige buurt

We wonen midden in de stad, in een mooi appartementencomplex , als we de voordeur uitlopen zitten we binnen 5 minuten in de bruisende stad. En mijn balkon kijkt uit over een mooi groen wandelpark. De buurt is hier regelmatig te vinden, vooral on onze honden uit te laten. De omgeving wordt keurig bijgehouden door mensen die via een organisatie die werknemers met een maatschappelijke afstand inzetten, waarbij er altijd een vriendelijk woordje word uitgewisseld Er is een middelbare school om de hoek, regelmatig lopen de scholieren op en neer naar de dichtstbijzijnde supermarkt. Hierachter bevind zich de brandweer, die heel soms, midden in de nacht met veel lawaai langskomt. Binnen 10 minuten sta je op het treinen busstation, eigenlijk is alles heerlijk teveel of met de fiets te bereiken. Ik hou van de reuring in onze stad❤️