Tussenwoning te koop: Thorbeckewal 11, Zwolle
KopenZwolleTussenwoningenThorbeckewal 11

Thorbeckewal 11

Noordereiland, Zwolle

€ 1.075.000
Buurt Noordereiland, ZwolleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Coop op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een moderne tussenwoning in hartje Zwolle

Deze tussenwoning uit 2018 aan de Thorbeckewal combineert een stadsleven met een nieuwbouwkwaliteit. Met 170 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele plek. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Zwolle.

Buurt Noordereiland

De woning ligt in de buurt Noordereiland, een stedelijk gebied met 875 inwoners. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de Coop (twee straten verder) of Albert Heijn (vijf minuten lopen). Basisschool obs De Springplank is tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs zoals TalentStad Beroepscollege is ook op loopafstand. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ten Hag makelaars Hengelo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 6.324
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte83m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtNoordereiland
WijkBinnenstad
GemeenteZwolle

Locatie

Thorbeckewal 11, Zwolle

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordereiland

Inwoners875
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Coop
Maagjesbolwerk 16
232m
Albert Heijn
Katwolderplein 1
293m
SPAR
Oude Vismarkt 46
475m

Scholen

85 binnen 5 km

obs De Springplank
Basisonderwijs · 118 leerlingen
585m
TalentStad Beroepscollege
Voortgezet onderwijs · 534 leerlingen
686m
TalentStad Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 214 leerlingen
712m

Veelgestelde vragen

Over Thorbeckewal 11, Zwolle

Welk energielabel heeft Thorbeckewal 11?

De woning aan Thorbeckewal 11 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Zwolle, maar het is een nieuwbouwwoning uit 2018 met energielabel A en 170 m² woonoppervlak. De prijs weerspiegelt de moderne staat en de centrale ligging in de binnenstad.

Hoe is de buurt Noordereiland om in te wonen?

Noordereiland is een stedelijke buurt met 875 inwoners en een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en de buurt kent een mix van leeftijden. Het is een levendige omgeving met voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen.