Vrijstaande woning te koop: Biezenstraat 7, Roosendaal

Biezenstraat 7

Vroenhout, Roosendaal

€ 1.350.000
Buurt Vroenhout, RoosendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 403m²
403m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verrassend groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 1880 staat in een rustige, groene omgeving in Roosendaal. Met 403 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2730 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat bij een bouwjaar van 1880 bijzonder is. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Roosendaal.

Buurt Vroenhout: rustig en groen

De buurt Vroenhout is een landelijke wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is rustig. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig criminaliteit.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,3 km afstand of Coop op 2,9 km. Basisschool De Appel (2,3 km) en De Wending (2,6 km) zijn de dichtstbijzijnde scholen. Het treinstation ligt op 4,7 km. De gemeente Roosendaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Staal Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 3.350
Woonoppervlakte403m²
Perceeloppervlakte2730m²
Bouwjaar1880
EnergielabelA
BuurtVroenhout
WijkWest
GemeenteRoosendaal

Locatie

Biezenstraat 7, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Vroenhout

Inwoners385
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Rembrandtgalerij 103-109
2289m
Coop
Molenstraat 12-14
2852m
Jumbo
Kloosterstraat 8
3052m

Scholen

28 binnen 5 km

KPO Speciaal Onderwijs De Kameleon
Speciaal onderwijs · 61 leerlingen
1886m
KPO Basisschool De Appel
Basisonderwijs · 141 leerlingen
2283m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Sponder
Speciaal onderwijs · 141 leerlingen
2348m

Veelgestelde vragen

Over Biezenstraat 7, Roosendaal

Welk energielabel heeft Biezenstraat 7?

De woning aan Biezenstraat 7 in Roosendaal heeft energielabel A.

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Roosendaal, maar het perceel van 2730 m² en energielabel A maken het bijzonder. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel. Het is een uniek object.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 4,7 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,3 km, dus je hebt een auto nodig voor dagelijkse boodschappen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1880?

Een woning uit 1880 kan specifiek onderhoud vergen, zoals aan het dak, de fundering of het houtwerk. Het energielabel A is gunstig, maar laat wel zien dat er al veel is verbeterd.