Vrijstaande woning te koop: De Doornweg 45, Zwolle
KopenZwolleVrijstaande woningenDe Doornweg 45

De Doornweg 45

Haerst, Zwolle

€ 1.300.000
Buurt Haerst, ZwolleBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning uit 1850 ademt karakter. Met 210 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 12.760 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De ligging in het buitengebied van Zwolle geeft een landelijk gevoel, terwijl de stad binnen bereik is. De prijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij de zeldzame combinatie van historie en ruimte. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zwolle.

Haerst: rust en ruimte

De woning staat in de buurt Haerst, een kleine kern met 290 inwoners. Het is er rustig, met veel groen en een dorps karakter. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het buitengebied ervaart.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Aldi, ligt op ruim 2,5 kilometer. Ook scholen zijn niet om de hoek; basisschool IKC De Wieden vind je op twee kilometer afstand. Het is een omgeving waar je vooral woont voor de rust en de ruimte, niet voor de voorzieningen om de hoek. De gemeente Zwolle biedt verderop alle stedelijke gemakken.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voerman Greve Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 6.190
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte12760m²
Bouwjaar1850
EnergielabelC
BuurtHaerst
WijkVechtlanden
GemeenteZwolle

Locatie

De Doornweg 45, Zwolle

Buurt statistieken

Gegevens uit Haerst

Inwoners290
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Aldi
Rijnlaan 125
2647m
Albert Heijn
Dobbe 61
3057m
Lidl
Dobbe 10
3091m

Scholen

41 binnen 5 km

IKC De Wieden
Basisonderwijs · 104 leerlingen
2180m
De Twijn/De Driemaster
Speciaal onderwijs · 275 leerlingen
2547m
De Aquarel
Basisonderwijs · 290 leerlingen
2590m

Veelgestelde vragen

Over De Doornweg 45, Zwolle

Welk energielabel heeft De Doornweg 45?

De woning aan De Doornweg 45 in Zwolle heeft energielabel C.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van een vrijstaande woning uit 1850 met een perceel van 12.760 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs wordt bepaald door de zeldzaamheid en de landelijke ligging. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd.

Hoe is de bereikbaarheid van Haerst?

Haerst ligt in het buitengebied van Zwolle. Het treinstation van Zwolle is 9,3 kilometer verderop, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer. De omgeving is rustig en landelijk, ideaal als je van stilte houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is IKC De Wieden op 2,2 kilometer. Andere basisscholen zoals De Aquarel en De Wilgenburg liggen op 2,6 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zwolle, op 6,3 kilometer afstand.