Vrijstaande woning te koop: Meester Prinsenstraat 9, Haarsteeg
KopenHeusdenVrijstaande woningenMeester Prinsenstraat 9

Meester Prinsenstraat 9

Haarsteeg, Heusden

€ 579.000
Buurt Haarsteeg, HaarsteegBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Haarsteeg

Deze vrijstaande woning aan de Meester Prinsenstraat 9 staat in een rustige buurt van Haarsteeg. Met een woonoppervlak van 117 m² en een perceel van 417 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €579.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Heusden.

Haarsteeg

Haarsteeg is een dorp met zo'n 2.585 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Het is er rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er dorps en gemoedelijk. Bekijk ook de pagina over Haarsteeg.

Leven in de straat

Op loopafstand vind je de Rooms Katholieke Basisschool H Lambertus, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, Jumbo of Albert Heijn, allemaal op ongeveer twee kilometer afstand. Het treinstation ligt op 9,3 km, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De gemeente Heusden biedt verder voorzieningen zoals een park op 1,4 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 10+ Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 579.000
Prijs per m²€ 4.949
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte417m²
Bouwjaar1979
EnergielabelA+++
BuurtHaarsteeg
WijkHaarsteeg
GemeenteHeusden

Locatie

Meester Prinsenstraat 9, Haarsteeg

Buurt statistieken

Gegevens uit Haarsteeg

Inwoners2.585
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Burgemeester van Houtplein 66
2127m
Jumbo
Plein 16
2164m
Albert Heijn
Oliemaat 4-5
2293m

Scholen

14 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool H Lambertus
Basisonderwijs · 197 leerlingen
174m
Rooms Katholieke Basisschool Vijfhoeven
Basisonderwijs · 295 leerlingen
1437m
Openbare Basisschool De Wilgen
Basisonderwijs · 277 leerlingen
1568m

Veelgestelde vragen

Over Meester Prinsenstraat 9, Haarsteeg

Welk energielabel heeft Meester Prinsenstraat 9?

De woning aan Meester Prinsenstraat 9 in Haarsteeg heeft energielabel A+++.

Is €579.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €579.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 117 m² met een perceel van 417 m² in Haarsteeg. Het energielabel A+++ is een groot pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Haarsteeg om in te wonen?

Haarsteeg is een rustig dorp met veel gezinnen en een laag criminaliteitscijfer (42 misdrijven per jaar). De omgeving is groen en er zijn voorzieningen zoals een basisschool op loopafstand. Het is niet erg stedelijk, dus ideaal als je van rust houdt.

Wat zijn de energiekosten met label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een lage energierekening. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar je kunt rekenen op minimale uitgaven voor verwarming en elektriciteit.