Vrijstaande woning te koop: Miedwei 28, Surhuizum

Miedwei 28

Verspreide huizen Surhuizum, Achtkarspelen

€ 649.000
Buurt Verspreide huizen Surhuizum, SurhuizumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 277m²
277m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met ruimte en rust

Deze vrijstaande woning uit 1920 staat in het buitengebied van Surhuizum, waar de huizen ver uit elkaar staan en de stilte overheerst. Met 277 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 11.980 m² is er volop ruimte voor wie van privacy en natuur houdt. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €649.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Achtkarspelen.

Buurt Verspreide huizen Surhuizum

De buurt Verspreide huizen Surhuizum is een landelijk gebied met 380 inwoners, waar bijna alle woningen eengezinswoningen zijn en 95% koop. De bewoners zijn vooral gezinnen en ouderen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,29. Een bewoner zegt: "Ondanks dat de huizen ver uit elkaar staan wel een goed kontakt met de buurt." Een ander: "Als het nodig is zijn we er voor elkaar." De sfeer is er een van onderlinge steun, zonder dat je elkaar op de lip zit. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Surhuizum.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Poiesz of Albert Heijn, beide op ongeveer tien minuten rijden. De dichtstbijzijnde basisschool is Kristlike basisskoalle de Balkespringer, op twee kilometer afstand. Voor de middelbare school moeten kinderen naar Surhuisterveen, zo'n 3,7 kilometer verderop. Het dagelijkse leven speelt zich af in de auto of op de fiets, want voorzieningen liggen op afstand. De gemeente Achtkarspelen biedt een mix van dorpen en landschap.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Arend ORG B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 2.343
Woonoppervlakte277m²
Perceeloppervlakte11980m²
Bouwjaar1920
EnergielabelG
BuurtVerspreide huizen Surhuizum
WijkZuid
GemeenteAchtkarspelen

Locatie

Miedwei 28, Surhuizum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
G van der Kooy
05-09-2025
Als je ze nodig hebt zijn ze er

Ondanks dat de huizen ver uit elkaar staan wel een goed kontakt met de buurt

7.6
Gv/d Kooy
30-06-2025
Vrij wonen maar wel goed contact in de buurt

Als het nodig is zijn we er voor elkaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Surhuizum

Inwoners380
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Poiesz
Provincialeweg 56
3621m
Albert Heijn
De Kolk 29
3778m
Jumbo
Torenplein 27
3979m

Scholen

13 binnen 5 km

Kristlike basisskoalle de Balkespringer
Basisonderwijs · 73 leerlingen
1925m
cbs Remmelt Booy
Basisonderwijs · 65 leerlingen
2903m
Dorpsschool de Twa-ikker
Basisonderwijs · 80 leerlingen
3283m

Veelgestelde vragen

Over Miedwei 28, Surhuizum

Welk energielabel heeft Miedwei 28?

De woning aan Miedwei 28 in Surhuizum heeft energielabel G.

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte van 277 m² en het ruime perceel van 11.980 m². De woning heeft energielabel G, wat hoge stookkosten betekent. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt in de data, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het is een uniek object.

Hoe is het contact met de buren in deze buurt?

Bewoners geven aan dat de huizen ver uit elkaar staan, maar dat er wel goed contact is. Een bewoner zegt: 'Als het nodig is zijn we er voor elkaar.' De sfeer is er een van onderlinge steun zonder dat je elkaar op de lip zit.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Kristlike basisskoalle de Balkespringer op 2,1 kilometer. Andere basisscholen binnen 5 kilometer zijn cbs Remmelt Booy (2,9 km), Dorpsschool de Twa-ikker (3,3 km) en Christelijke Basisschool De Bernebrege (3,3 km). Voortgezet onderwijs is op 3,7 kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is G, het laagste label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is 11.980 m², dat is bijna 1,2 hectare. Dat is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning. De woning zelf heeft een woonoppervlak van 277 m².

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Poiesz op 3,6 km, Albert Heijn op 3,8 km en Jumbo op 4,0 km. Binnen 5 km zijn er 7 supermarkten.