Tussenwoning te koop: Leen Jongewaardkade 3, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenLeen Jongewaardkade 3

Leen Jongewaardkade 3

Buiksloterham-Zuid, Amsterdam

€ 2.175.000
Buurt Buiksloterham-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 268m²
171% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Amsterdam-Noord

Deze tussenwoning aan de Leen Jongewaardkade 3 is een moderne, energiezuinige woning met een woonoppervlak van 268 m². Het bouwjaar 2021 en energielabel A+++ maken het een comfortabele en duurzame plek om te wonen. De woning ligt in de nieuwbouwwijk Buiksloterham, waar de huizen strak en modern zijn. Met een vraagprijs van € 2.175.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime oppervlakte en de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam voor een vergelijking.

Buurt Buiksloterham-Zuid

De buurt Buiksloterham-Zuid is een jonge, opkomende wijk in Amsterdam-Noord. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,94. Een bewoner zegt: "Ik woon nu sinds 2 jaar in de hetty blokstraat. En vind het een top buurt. Met leuke mensen en mooie energie zuinige huizen." Een ander noemt het een "Gezellige buurt". De buurt telt 1.725 inwoners, met veel 25-45-jarigen en relatief weinig kinderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2.685 adressen per km²), wat past bij een zeer stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Vomar (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Kindcentrum De Baanbreker en OBS Blijhaven (beide op 5 minuten lopen). Ook Dalton Kind Centrum De IJsbreker is vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken, allemaal binnen tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DSTRCT Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.175.000
Prijs per m²€ 8.116
Woonoppervlakte268m²
Perceeloppervlakte123m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtBuiksloterham-Zuid
WijkNoordelijke IJ-oevers-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Leen Jongewaardkade 3, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.0
John de weij
03-09-2024
Leuke buurt met leuke mensen

Ik woon nu sinds 2 jaar in de hetty blokstraat. En vind het een top buurt. Met leuke mensen en mooie energie zuinige huizen. De ov verbindingen zijn helaas niet top . Maar aangezien dit een nieuwe wijk is denk ik dat dit nog wel zal veranderen. Ik vind het een superleuke buurt en Ik denk niet dat ik deze buurt ooit nog zal verlaten.

7.9
John de weij
28-08-2024
Gezellige buurt

Ik woon hier nu 2 jaar en ben heel blij met de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buiksloterham-Zuid

Inwoners1.725
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Buiksloterham-Zuid

Woningvoorraad649
Gem. WOZ-waarde€ 508.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

124 binnen 5 km

Vomar
Mosveld 89
1021m
Albert Heijn
Bercylaan 5
1060m
Albert Heijn
Mosveld 129
1188m

Scholen

150 binnen 5 km

Kindcentrum De Baanbreker
Basisonderwijs · 35 leerlingen
537m
OBS Blijhaven
Basisonderwijs · 92 leerlingen
537m
Dalton Kind Centrum De IJsbreker
Basisonderwijs · 520 leerlingen
540m

Veelgestelde vragen

Over Leen Jongewaardkade 3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Leen Jongewaardkade 3?

De woning aan Leen Jongewaardkade 3 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is € 2.175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 2.175.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 1.111.036) en de mediaan (€ 950.000). Maar deze woning is met 268 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 98 m². De prijs per m² (€ 8.115) is lager dan het gemiddelde in de buurt (€ 9.586). Het is een uniek object in een nieuwbouwwijk, dus de prijs is marktconform voor dit formaat.

Hoe energiezuinig is deze woning?

De woning heeft energielabel A+++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 80% van de woningen label A+ of hoger, dus dit past in het straatje van de wijk.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 2021. Met 268 m² woonoppervlak en een perceel van 123 m² is het een royale eengezinswoning. De woning is onderdeel van een nieuwbouwproject in Buiksloterham.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,2 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Baanbreker en OBS Blijhaven liggen op 537 m, Dalton Kind Centrum De IJsbreker op 540 m. Ook is er speciaal onderwijs (SO De Heldring) op 693 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 108 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De bewoners geven in reviews aan dat ze de buurt als prettig en gezellig ervaren.

DSTRCT Amsterdam
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
DSTRCT Amsterdam
huispedia.nl
Bekijk
DSTRCT | Forbes Global Properties
funda.nl
Bekijk