Vrijstaande woning te koop: Noordzijde Zoom 73A, Bergen Op Zoom
Verkocht onder voorbehoud
KopenBergen op ZoomVrijstaande woningenNoordzijde Zoom 73A

Noordzijde Zoom 73A

Meilust Zuid, Bergen op Zoom

€ 1.075.000
Buurt Meilust Zuid, Bergen Op ZoomBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 334m²
183% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Noordzijde Zoom 73A in Bergen op Zoom ademt ruimte en rust. Met 334 m² woonoppervlak op een perceel van 415 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: in de buurt staan ook andere vrijstaande woningen in Bergen op Zoom te koop.

De buurt Meilust Zuid

De woning ligt in de buurt Meilust Zuid, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen wonen er.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op loopafstand. Ook Ekoplaza en Jumbo zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Montessori Kindcentrum Bergen op Zoom of IKC De Kameleon, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn MollerJuvenaat en Roncalli Scholengemeenschap dichtbij. Het treinstation van Bergen op Zoom ligt op tien minuten lopen. De gemeente Bergen op Zoom biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Helmig Makelaardij en Taxatieburo.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 3.219
Woonoppervlakte334m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtMeilust Zuid
WijkBergen op Zoom-Noord
GemeenteBergen op Zoom

Locatie

Noordzijde Zoom 73A, Bergen Op Zoom

Buurt statistieken

Gegevens uit Meilust Zuid

Inwoners2.215
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Meilust Zuid

Woningvoorraad1.002
Gem. WOZ-waarde€ 307.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Boon's Markt
Bloemendaal 56
652m
Ekoplaza
Wassenaarstraat 32
714m
Jumbo
Burg. van Hasseltstraat 1
785m

Scholen

36 binnen 5 km

MollerJuvenaat
Voortgezet onderwijs · 620 leerlingen
273m
MollerJuvenaat
Voortgezet onderwijs · 290 leerlingen
362m
Roncalli Scholengemeenschap
Voortgezet onderwijs · 1014 leerlingen
450m

Veelgestelde vragen

Over Noordzijde Zoom 73A, Bergen Op Zoom

Welk energielabel heeft Noordzijde Zoom 73A?

De woning aan Noordzijde Zoom 73A in Bergen Op Zoom heeft energielabel B.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€539.975), maar deze woning is met 334 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 118 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €3.218, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.136. Het is een uniek object in de wijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Bergen op Zoom ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1999 met een woonoppervlak van 334 m² en een perceel van 415 m². Het energielabel is B. De woning heeft geen geregistreerde kamerspecificaties, maar door de ruime oppervlakte zijn er veel mogelijkheden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Montessori Kindcentrum Bergen op Zoom (505 m) en IKC De Kameleon (555 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn MollerJuvenaat (273 m) en Roncalli Scholengemeenschap (450 m) om de hoek.

Hoe veilig is de buurt Meilust Zuid?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 98 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met ruim 2.200 inwoners. De buurt oogt rustig en is vooral residentieel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Meilust Zuid is 45 dagen. Dat is redelijk snel, wat wijst op een gezonde vraag. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Helmig Makelaardij en Taxatieburo o/z
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen