Woning te koop: CAB-rondom 185, Utrecht
Onder optie

CAB-rondom 185

Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving, Utrecht

€ 537.000
Buurt Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in een jonge buurt

Dit appartement aan de CAB-rondom 185 in Utrecht is in 2023 opgeleverd en voelt dan ook als nieuw. Met 70 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De woning staat in de Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o., een buurt die nog volop in ontwikkeling is. De vraagprijs van €537.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze grootte, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ligging in Utrecht. Bekijk ook andere woningen in Utrecht voor een vergelijking.

De buurt: Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o.

De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 4,38 uit 1 review. Een bewoner zegt: "De buurt is een chaos en de mensen zijn racist en boos." De buurt kent een mix van inwoners, met veel jonge mensen tussen de 25 en 45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Meer over de buurt Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook de PLUS en Boni zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals de Van Asch van Wijckschool en Basisschool Jules Verne, beide op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eefje Voogd Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 537.000
Prijs per m²€ 7.671
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte9799m²
Bouwjaar2023
BuurtSchepenbuurt Cartesiusweg en omgeving
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

CAB-rondom 185, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.4
Zara
28-11-2025
De buurt is een chaos en de mensen zijn racist en boos

Mijn ervaring in de buurt was vroeger erg goed. Het was leuk en gezellig. Nu wonen er wat mensen die het een stuk minder gezellig maken en zorgen voor onterechte overlast. Je word onterecht beschuldigd en er word gelijk politie bij getrokken. Ik vind het persoonlijk geen veilige buurt, auto’s rijden er ook erg hard en veel kinderen die onvoorzichtig omgaan met scooters of fatbikes

Buurt statistieken

Gegevens uit Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving

Inwoners1.830
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving

Woningvoorraad493
Gem. WOZ-waarde€ 483.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 367A
508m
PLUS
Plantage 15
800m
Boni
Amsterdamsestraatweg 609
1045m

Scholen

132 binnen 5 km

Van Asch van Wijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
584m
Agora Hub030
Basisonderwijs · 33 leerlingen
674m
Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 170 leerlingen
676m

Veelgestelde vragen

Over CAB-rondom 185, Utrecht

Is €537.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €537.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €568.333 in de buurt, maar het appartement is nieuwbouw (2023) en heeft energielabel A+. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.549, dus voor 70 m² zou dat €458.430 zijn. De vraagprijs is dus aan de hoge kant, maar nieuwbouw en energielabel kunnen dat rechtvaardigen.

Hoe veilig is de buurt?

Uit de buurtdata blijkt dat er in totaal 302 misdrijven zijn geregistreerd. Een bewoner geeft aan dat de buurt onveilig aanvoelt door hardrijdende auto's en overlast.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen naar verwachting laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet bekend. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A+ en 33,3% label A, dus dit appartement scoort goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Van Asch van Wijckschool (584 m), Agora Hub030 (674 m) en Basisschool Jules Verne (676 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs is de afstand gemiddeld 1,8 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, dus op loopafstand. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt. De exacte lijnen worden niet genoemd, maar de hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 3186) wijst op een goed OV-netwerk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden 9 koopwoningen te koop met een gemiddelde verkooptijd van 31 dagen. Dat is relatief kort, wat kan duiden op een actieve markt. Dit appartement is nieuwbouw en zal mogelijk ook snel van de hand gaan.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op slechts 0,2 km afstand, dus om de hoek.