Appartement te koop: Eastonstraat 41, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenEastonstraat 41

Eastonstraat 41

Osdorp-Zuidoost, Amsterdam

€ 370.000
Buurt Osdorp-Zuidoost, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Osdorp

Dit appartement aan de Eastonstraat 41 heeft een fijne, lichte indeling en een eigen plek in een rustige straat. Met 66 vierkante meter woonoppervlak is het een prettige basis, midden in de levendige wijk Osdorp. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €370.000 is marktconform voor appartementen in Amsterdam.

De buurt Osdorp-Zuidoost

Osdorp-Zuidoost is een gemêleerde buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Osdorp-Zuidoost telt ruim 4.000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, Jumbo of Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook scholen zijn dichtbij: Daltonschool Louis Bouwmeester en Oecumenische basisschool Ichthus liggen om de hoek. Het Calandlyceum voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Ruyter Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 december 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 370.000
Prijs per m²€ 5.606
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte1102m²
Bouwjaar1962
EnergielabelF
BuurtOsdorp-Zuidoost
WijkOsdorp-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Eastonstraat 41, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Osdorp-Zuidoost

Inwoners4.165
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

79 binnen 5 km

Dirk
Sierplein 6
680m
Jumbo
Osdorpplein 1014
764m
Albert Heijn
Sierplein 78
770m

Scholen

138 binnen 5 km

Daltonschool Louis Bouwmeester
Basisonderwijs · 227 leerlingen
347m
School2Care Amsterdam - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 25 leerlingen
550m
Oecumenische basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 384 leerlingen
555m

Veelgestelde vragen

Over Eastonstraat 41, Amsterdam

Welk energielabel heeft Eastonstraat 41?

De woning aan Eastonstraat 41 in Amsterdam heeft energielabel F.

Is €370.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €370.000 voor een appartement van 66 m² in Osdorp-Zuidoost is marktconform. Het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ligging en het woonoppervlak. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie van de markt.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F duidt op een woning die niet goed geïsoleerd is. Dit kan leiden tot hogere stookkosten in de winter. Het is goed om te weten dat je mogelijk kunt investeren in isolatie of andere energiebesparende maatregelen om het comfort te verhogen en de kosten te verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Osdorp-Zuidoost?

De buurt is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 3 kilometer afstand, wat ongeveer tien minuten fietsen is. Daarnaast zijn er diverse buslijnen in de omgeving. Met de auto ben je snel op de ringweg A9 en A4.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, Osdorp-Zuidoost heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen een straal van een kilometer vind je meerdere supermarkten, basisscholen, een kinderdagverblijf en een huisartsenpraktijk. Ook parken en restaurants zijn dichtbij.

Wat is de sfeer in de buurt?

Osdorp-Zuidoost is een levendige, stedelijke buurt met een mix van bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een drukke, maar gevarieerde omgeving. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen.

Hoe oud is het appartement en wat is de staat van onderhoud?

Het appartement is gebouwd in 1962. De staat van onderhoud is niet specifiek vermeld, maar het energielabel F kan wijzen op verouderde isolatie.