Kopen›Den Bosch›Appartementen›Emmaplein 87

Emmaplein 87

Het Zand, Den Bosch

€ 425.000
Buurt Het Zand, 'S-HertogenboschBuurt
AH to go op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een bovenwoning op het Emmaplein

Dit appartement op de tweede woonlaag van Emmaplein 87 ligt midden in het centrum van 's-Hertogenbosch, in de buurt Het Zand. Met 69 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning, maar de ligging maakt veel goed. De vraagprijs van €425.000 is scherp, want die ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs van €627.553 voor appartementen in Den Bosch.

De woning zelf

De woning heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. Het appartement is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Er is een parkeerplaats bij de woning inbegrepen. De VvE-bijdrage is €222,61 per maand. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 68 m², de makelaar geeft 69 m² op.

Het Zand, een levendige buurt

Met 2.560 inwoners is dit een vrij dichtbevolkte buurt, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. Bewoners van de gemeente Den Bosch geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,95, gebaseerd op 39 beoordelingen. Een bewoner noemt het "Mooi, veilig" en waardeert de korte afstand tot de Maasdijk en het centrum. Een ander zegt: "Fijne buurt met goede sociale contacten". De buurt Het Zand ligt vlak bij het station en het centrum.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De huisarts zit op 81 meter afstand, om de hoek dus. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn AH to go op 284 meter, Jumbo op 348 meter en Albert Heijn op 361 meter, allemaal op loopafstand. Het treinstation 's-Hertogenbosch ligt op 377 meter, en de bushalte Orthenstraat op 318 meter met lijnen 2, 4, 6, 8 en 9. De gemeente Den Bosch heeft verder voldoende voorzieningen.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €363.000, peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 17% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 44% gestegen, van €252.000 naar €363.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is laag, maar dit is een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is laag, overstromingsrisico laag, en hittestress is gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder M&S makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 425.000
Prijs per m²€ 6.250
VvE-bijdrage€ 222,61 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 363.000

Energie

EnergielabelB
Energie-index1,00
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte69 m²
ObjectoppervlakteKadaster68 m²
Inhoud228 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e woonlaag

Bouw

Soort woningBovenwoning (appartement)
Bouwjaar1976
Type omgevingIn centrum

Buitenruimte

GarageParkeerplaats

Ligging

GemeenteDen Bosch
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Emmaplein 87, 'S-Hertogenbosch

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €425.000 ligt 17% boven de WOZ-waarde van €363.000, die is vastgesteld op peildatum 2025-01-01. Dat betekent dat je boven de gemeentelijke taxatie betaalt. De WOZ-waarde is echter geen marktwaarde, maar een indicatie van de waarde op de peildatum. De vraagprijs is wel scherp ten opzichte van het buurtgemiddelde.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. Het ligt op de tweede woonlaag en heeft een woonoppervlakte van 69 m² volgens de makelaar. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Er is een parkeerplaats bij de woning inbegrepen. De VvE-bijdrage is €222,61 per maand.

Hoe is de buurt Het Zand?

Het Zand is een buurt in het centrum van 's-Hertogenbosch met 2.560 inwoners. Veel inwoners wonen alleen: 66% van de huishoudens is eenpersoons. Bewoners van de gemeente Den Bosch geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,95. Een bewoner noemt het "Mooi, veilig" en waardeert de korte afstand tot het centrum. Een ander zegt: "Fijne buurt met goede sociale contacten".

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De huisarts zit op 81 meter afstand, om de hoek dus. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn AH to go op 284 meter, Jumbo op 348 meter en Albert Heijn op 361 meter. Het treinstation 's-Hertogenbosch ligt op 377 meter, en de bushalte Orthenstraat op 318 meter met lijnen 2, 4, 6, 8 en 9. Er is ook een apotheek op 555 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat is een zuinig label, maar het zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. De makelaar geeft aan dat de woning volledig geïsoleerd is en een cv-ketel heeft. Het label is een indicatie van de energieprestatie, niet van de kwaliteit van het onderhoud.

Zijn er risico's op het gebied van geluid of fundering?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, maar dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze woning. Wateroverlast bij hevige regen is laag, overstromingsrisico is laag, en hittestress is gemiddeld. Deze indicaties komen van openbare data op adresniveau.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation 's-Hertogenbosch ligt op 377 meter afstand, goed bereikbaar te voet. De bushalte Orthenstraat is op 318 meter met lijnen 2, 4, 6, 8 en 9. Ook het Burg. Loeffplein is op 477 meter met dezelfde lijnen. Het Centraal Station is op 401 meter met een groot aantal buslijnen.

Wat is de VvE-bijdrage en wat houdt dat in?

De VvE-bijdrage is €222,61 per maand. Dit is een bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren, die het onderhoud van het gebouw en de gemeenschappelijke ruimtes regelt. De hoogte van de bijdrage kan variëren en is afhankelijk van de afspraken binnen de VvE. Het is een vast bedrag dat je maandelijks betaalt.