Appartement te koop: Gasthuisstraat 16A, Kaatsheuvel
KopenLoon op ZandAppartementenGasthuisstraat 16A

Gasthuisstraat 16A

Centrum, Loon op Zand

€ 535.000
Buurt Centrum, KaatsheuvelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Lidl op 59m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Kaatsheuvel

Dit appartement uit 2001 ligt in het hart van Kaatsheuvel, waar je de levendigheid van het centrum direct om de hoek hebt. Met 159 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning, verdeeld over één laag. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de centrale ligging. Vergelijk dit met andere appartementen in Loon op Zand om een beeld te krijgen van wat er te koop staat.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een gemengde wijk met zo'n 955 inwoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 6,6: "Ik vindt het reedelijk". De bevolking is divers: veel eenpersoonshuishoudens (285) en een aanzienlijk aantal 65-plussers (320). Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1642, wat betekent dat er veel voorzieningen op loopafstand zijn.

Het leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Lidl, die letterlijk naast de deur zit op 59 meter. Ook de Jumbo (twee straten verder) en Albert Heijn (vijf minuten lopen) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is er het Van Haestrecht College op loopafstand (om de hoek), en basisscholen zoals Openbare Basisschool Den Bussel (tien minuten lopen). De gemeente Loon op Zand biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carré De Wit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 3.365
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte842m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtCentrum
WijkKaatsheuvel-West
GemeenteLoon op Zand

Locatie

Gasthuisstraat 16A, Kaatsheuvel

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Jeanne
24-08-2025
Redelijk

Ik vindt het reedelijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners955
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Lidl
Gasthuisstraat 24
59m
Jumbo
Hoofdpoort 22
335m
Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
469m

Scholen

22 binnen 5 km

Van Haestrecht College
Voortgezet onderwijs · 347 leerlingen
472m
Openbare Basisschool Den Bussel
Basisonderwijs · 276 leerlingen
844m
RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1016m

Veelgestelde vragen

Over Gasthuisstraat 16A, Kaatsheuvel

Welk energielabel heeft Gasthuisstraat 16A?

De woning aan Gasthuisstraat 16A in Kaatsheuvel heeft energielabel A.

Is €535.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Kaatsheuvel, maar de woning is met 159 m² ook ruim. Het energielabel A en het bouwjaar 2001 betekenen dat je weinig aan onderhoud en energiekosten kwijt bent. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt. Je kunt de prijs het beste afzetten tegen andere appartementen in Loon op Zand.

Hoe is de buurt Centrum in Kaatsheuvel?

De buurt Centrum is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Een bewoner beoordeelt de buurt met een 6,6. Het is een levendige omgeving, maar ook rustig genoeg om prettig te wonen.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De Lidl zit op 59 meter, dus letterlijk om de hoek. De Jumbo is op 335 meter (twee straten verder) en de Albert Heijn op 469 meter (vijf minuten lopen). Ook de Aldi is dichtbij. Je hebt dus volop keuze voor je dagelijkse boodschappen.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Van Haestrecht College (voortgezet onderwijs) zit op 472 meter. Basisscholen zoals Openbare Basisschool Den Bussel (844 meter) en RK Basisschool De Vaert (1016 meter) zijn ook goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het bouwjaar 2001 en het label A wijzen op goede isolatie en moderne installaties.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.