Kopen›Roermond›Appartementen›Kapellerlaan 67A

Kapellerlaan 67A

Kapel-Muggenbroek, Roermond

€ 250.000
Buurt Kapel-Muggenbroek, RoermondBuurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met een flinke prijsstunt

Dit appartement aan de Kapellerlaan 67A in Roermond staat te koop voor €250.000. Met een woonoppervlak van 98 m² volgens de makelaar, kom je uit op een prijs per vierkante meter van €2.551. Dat is scherp geprijsd, zeker als je bedenkt dat de vraagprijs 39% onder het buurtgemiddelde van €411.107 ligt. Het is een van de appartementen in Roermond die nu te koop staan.

Een woning op de tweede verdieping

Het appartement uit 2002 heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. Alles ligt op één woonlaag, op de tweede verdieping. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd, met dubbel glas, HR-glas en muurisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €180,70 per maand. De woonoppervlakte volgens de BAG-registratie is 100 m², terwijl de makelaar 98 m² opgeeft.

Kapel-Muggenbroek: een rustige buurt met veel groen

Met ruim 2.100 inwoners en een mix van leeftijden, is dit een vrij rustige buurt. Ongeveer 20% van de bewoners is 65 jaar of ouder. Bewoners van de gemeente Roermond geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,81. Een van hen zegt: "Rustig gelegen in de natuur aan een doodlopende weg. Goede bereikbaarheid stad en alle voorzieningen." Een ander noemt het "een rustige buurt met veel groen". De buurt Kapel-Muggenbroek heeft een park op 200 meter afstand.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Aldi op 661 meter of de Ekoplaza op 693 meter. Basisschool De Zonnewijzer zit op 509 meter, en de huisartsenpraktijk aan de Singel op 492 meter. De apotheek zit er direct naast. Buslijn 61 stopt op 210 meter bij de Prins Bernhardstraat, en het treinstation Roermond ligt op 717 meter. De gemeente Roermond heeft verder een ziekenhuis op 800 meter.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is vastgesteld op €294.000 met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 15% onder die waarde. Tussen 2020 en 2025 steeg de WOZ-waarde met 227%, van €90.000 naar €294.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer, spoor en industrie ligt boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, vanwege kleigrond en een KCAF-aandachtsgebied. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, maar het overstromingsrisico is laag. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marleen Versteegen Makelaardij.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Aangeboden sinds11 september 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 250.000
Prijs per m²€ 2.500
VvE-bijdrage€ 180,70 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 294.000

Energie

EnergielabelA
Energie-index1,00
IsolatieDubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte98 m²
ObjectoppervlakteKadaster100 m²
Inhoud324 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2002
Type omgevingIn een woonwijk
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2017 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Kapellerlaan 67A, Roermond

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €250.000 ligt 15% onder de WOZ-waarde van €294.000 (peildatum 1 januari 2025). Dat betekent dat de vraagprijs lager is dan de gemeentelijke taxatie. De WOZ-waarde is echter geen actuele marktwaarde, maar een indicatie van de waarde op de peildatum. De woning is daarmee relatief scherp geprijsd ten opzichte van de WOZ.

Hoe is het appartement verdeeld?

Het appartement heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. Alles ligt op één woonlaag, op de tweede verdieping. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met dubbel glas, HR-glas en muurisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €180,70 per maand.

Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?

In de buurt Kapel-Muggenbroek staan 14 koopwoningen te koop. De gemiddelde vraagprijs is €411.107 en de mediaan ligt op €360.000. De vraagprijs van dit appartement ligt 39% onder het buurtgemiddelde. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €2.869, terwijl dit appartement op €2.551 per m² zit.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Daarnaast ligt het postcodegebied in een KCAF-aandachtsgebied, waar 80% van de panden vóór 1970 is gebouwd. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke supermarkten zitten er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn de Aldi op 661 meter en de Ekoplaza op 693 meter. Op ongeveer een kilometer zit een Jumbo, en iets verder een Albert Heijn op 1.114 meter en een Lidl op 1.279 meter. Binnen vijf kilometer zijn er in totaal vijftien supermarkten te vinden.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

Op 210 meter zit bushalte Roermond, Prins Bernhardstraat met buslijn 61. Ook bushalte Zwartbroekplein op 351 meter heeft lijnen 67 en 68. Het treinstation Roermond ligt op 717 meter afstand. Daarmee is de woning goed bereikbaar met zowel bus als trein.

Wat zeggen bewoners over de omgeving?

Bewoners van de gemeente Roermond geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,81, op basis van 19 beoordelingen. Een bewoner noemt het "rustig gelegen in de natuur aan een doodlopende weg" met goede bereikbaarheid. Een ander zegt dat het "een rustige buurt met veel groen" is, maar mist bankjes en picknickplekken.

Hoeveel bedraagt de VvE-bijdrage?

De VvE-bijdrage is €180,70 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie. Het is gebruikelijk dat de VvE-bijdrage wordt gebruikt voor het onderhoud van het gebouw en de gemeenschappelijke ruimtes. De exacte dekking van de bijdrage staat niet in de advertentie.