Appartement te koop: Leimuidenstraat 31H, Amsterdam
1 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenLeimuidenstraat 31H

Leimuidenstraat 31H

Aalsmeerwegbuurt-Oost, Amsterdam

€ 795.000
Buurt Aalsmeerwegbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 116m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Amsterdam-Zuid

Dit appartement aan de Leimuidenstraat in Amsterdam-Zuid combineert de charme van 1930 met een energielabel B. Met 65 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is efficiënt. De prijs van €795.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar dat past bij de schaarste aan appartementen in Amsterdam.

De buurt Aalsmeerwegbuurt-Oost

De buurt Aalsmeerwegbuurt-Oost is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor Amsterdam-Zuid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (121 m) of de Dirk twee straten verder (239 m). Kinderen kunnen naar de Oecumenische basisschool Nautilus op tien minuten lopen (641 m) of Kindcentrum De Leertuin (585 m). De gemeente Amsterdam biedt verder talloze mogelijkheden voor uitgaan, cultuur en recreatie.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Keij & Stefels B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 12.231
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte131m²
Bouwjaar1930
EnergielabelB
BuurtAalsmeerwegbuurt-Oost
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Leimuidenstraat 31H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-Oost

Inwoners2.175
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-Oost

Woningvoorraad1.274
Gem. WOZ-waarde€ 564.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

142 binnen 5 km

Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
116m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
235m
Dirk
Sloterkade 110-127
270m

Scholen

185 binnen 5 km

SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
294m
Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
306m
Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
518m

Veelgestelde vragen

Over Leimuidenstraat 31H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Leimuidenstraat 31H?

De woning aan Leimuidenstraat 31H in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €795.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €795.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€850.000), maar het appartement is met 65 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 98 m². De prijs per m² is daardoor relatief hoog. Of het een realistische prijs is, hangt af van je persoonlijke waardering voor de locatie en het energielabel B.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,3 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit.