Appartement te koop: Willem de Mérodestraat 38, Weesp
KopenAmsterdamAppartementenWillem de Mérodestraat 38

Willem de Mérodestraat 38

Weesp Dichtersbuurt, Amsterdam

€ 298.000
Buurt Weesp Dichtersbuurt, WeespBekijk buurt
Albert Heijn op 408m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in de Dichtersbuurt

Dit appartement aan de Willem de Mérodestraat in Weesp is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. Met 57 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie in een populaire buurt. De vraagprijs van €298.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Weesp Dichtersbuurt

De buurt Weesp Dichtersbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is gemoedelijk en de straten zijn ruim opgezet. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee buurt is met een mix van leeftijden.

Leven in de straat

In de straat zelf is het rustig, maar de dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij. Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek, of bij Dekamarkt, twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Cadans Weesp en Brede School Kors Breijer. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kalwij Vastgoed op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 298.000
Prijs per m²€ 5.228
Woonoppervlakte57m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
GemeenteAmsterdam

Locatie

Willem de Mérodestraat 38, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Weesp Dichtersbuurt

Inwoners1.885
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Weesp Dichtersbuurt

Woningvoorraad1.107
Gem. WOZ-waarde€ 323.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstellandlaan 20
408m
Dekamarkt
Amstellandlaan 32
531m
Albert Heijn
Achtergracht 64
694m

Scholen

38 binnen 5 km

IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
291m
Brede School Kors Breijer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
327m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
551m

Veelgestelde vragen

Over Willem de Mérodestraat 38, Weesp

Welk energielabel heeft Willem de Mérodestraat 38?

De woning aan Willem de Mérodestraat 38 in Weesp heeft energielabel C.

Is €298.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €298.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€399.743) en ook onder de gemiddelde vraagprijs (€328.413). Het is daarmee aan de scherpe kant, zeker voor een appartement van 57 m² met energielabel C.

Hoe is de bereikbaarheid van Weesp Dichtersbuurt?

Het treinstation van Weesp ligt op ongeveer 800 meter afstand, dus tien minuten lopen. Daarmee reis je snel naar Amsterdam of andere steden.

Wat voor soort woningen staan er in de Dichtersbuurt?

De Dichtersbuurt bestaat voornamelijk uit appartementen: 89% van de woningen is een appartement, de rest eengezinswoningen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, wat ook voor dit appartement uit 1960 geldt.

Hoeveel kost een appartement per vierkante meter in deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs per vierkante meter in de Dichtersbuurt is €5.366. Voor dit appartement van 57 m² komt dat neer op ongeveer €5.228 per m², iets onder het gemiddelde.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Cadans Weesp (286 meter) en Brede School Kors Breijer (326 meter). Ook is er voortgezet onderwijs, zoals Vechtstede College, op 632 meter afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat het appartement redelijk zuinig is. In de buurt heeft 42,9% van de woningen label C, en 47,6% heeft een lager label (D of slechter).

Kalwij Vastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Kalwij Vastgoed
kalwijvastgoed.nl
Bekijk
Kalwij Vastgoed
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Weesp Dichtersbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appWillem de Mérodestraat 38, Weesp
Bekijk