Tussenwoning te koop: Benoordenhoutseweg 245, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenBenoordenhoutseweg 245

Benoordenhoutseweg 245

Uilennest, Den Haag

€ 1.345.000
Buurt Uilennest, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 287m²
131% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 172m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het groene Benoordenhout

Deze tussenwoning aan de Benoordenhoutseweg ademt de sfeer van de jaren twintig, met een flinke oppervlakte van 287 m² en een perceel van 351 m². Het energielabel D is typerend voor de bouwperiode. Met een vraagprijs van €1.345.000 ligt deze woning aan de hoge kant, ook vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

Uilennest: rustig en groen

De buurt Uilennest is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super mooi en stad en strand dicht bij huis" en "Best goed behalve dat er veel oude mensen wonen". De buurt kent een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aandeel koopwoningen. CBS-cijfers laten zien dat de inkomens in de buurt doorsnee zijn. Bekijk ook de buurt Uilennest.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook Ekoplaza, Hoogvliet en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en Basisschool Essesteijn, beide op ruim twee kilometer afstand. Het voortgezet onderwijs is eveneens binnen tien minuten fietsen te bereiken. De gemeente Den Haag biedt daarnaast volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Paaschen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.345.000
Prijs per m²€ 4.686
Woonoppervlakte287m²
Perceeloppervlakte351m²
Bouwjaar1927
EnergielabelD
BuurtUilennest
WijkBenoordenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Benoordenhoutseweg 245, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Michiel
05-08-2025
Super mooi en stad en strand dicht bij huis

Best goed behalve dat er veel oude mensen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Uilennest

Inwoners2.335
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Uilennest

Woningvoorraad1.291
Gem. WOZ-waarde€ 493.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

74 binnen 5 km

SPAR
Breitnerlaan 271
172m
Ekoplaza
Theresiastraat 292
822m
Hoogvliet
Theresiastraat 145
889m

Scholen

29 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2424m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
2559m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
2593m

Veelgestelde vragen

Over Benoordenhoutseweg 245, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Benoordenhoutseweg 245?

De woning aan Benoordenhoutseweg 245 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €1.345.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 76% boven het buurtgemiddelde van €765.900, maar de woning is met 287 m² ook 131% groter dan het gemiddelde van 124 m². In de buurt Uilennest zijn de afgelopen tijd woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €754.857. De prijs per m² is met €4.686 iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.602, wat de prijs relatief gezien iets gunstiger maakt.

Hoe is de buurt Uilennest om in te wonen?

Uilennest is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Een bewoner noemt het 'super mooi' en waardeert de nabijheid van stad en strand. Het is een buurt met veel koopwoningen (76%) en relatief veel eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is 1994, wat duidt op een sterk stedelijk gebied, maar de buurt zelf voelt groen en ruim aan.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Voor een woning uit 1927 is label D redelijk gebruikelijk. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loop- en fietsafstand. Basisscholen zoals De Parachute en Basisschool Essesteijn liggen op ongeveer 2,4 km afstand. Voor voortgezet onderwijs zijn Corbulo Tech & Design College en Veurs Voorburg ook binnen 2,6 km te bereiken. Daarnaast zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,4 km afstand, wat ongeveer tien minuten fietsen is. De buurt is goed bereikbaar met de auto via de nabijgelegen N44 en A44.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1927?

Een woning uit 1927 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, dak en kozijnen. Het energielabel D kan wijzen op enkel glas of matige isolatie.