Tussenwoning te koop: P C Boutenssingel 43, Capelle Aan Den Ijssel
KopenCapelle aan den IJsselTussenwoningenP C Boutenssingel 43

P C Boutenssingel 43

Dichtersbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 670.000
Buurt Dichtersbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de Dichtersbuurt

Deze tussenwoning uit 2018 staat in een rustige straat in Capelle aan den IJssel. Met 137 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning is relatief nieuw en dat zie je terug in de indeling en afwerking. De vraagprijs van €670.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Capelle aan den IJssel.

De Dichtersbuurt

De buurt Dichtersbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 7,6. Een bewoner zegt: "Op je eigen blok blijfen." De buurt telt 1.885 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en de buurt heeft een stedelijk karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (767 m) of de Jumbo op tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool Klim-Op (751 m) of Kindcentrum De Triangel (877 m). Ook het Comenius Lyceum voor voortgezet onderwijs is dichtbij (920 m). De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 670.000
Prijs per m²€ 4.891
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtDichtersbuurt
WijkMiddelwatering West
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

P C Boutenssingel 43, Capelle Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Mahir
12-11-2023
Jonko roken sammen

Op je eigen blok blijfen

Buurt statistieken

Gegevens uit Dichtersbuurt

Inwoners1.885
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Dichtersbuurt

Woningvoorraad935
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

59 binnen 5 km

PLUS
Slotplein 16
767m
Jumbo
Wingerd 251
1031m
PLUS
Puccinipassage 12
1102m

Scholen

106 binnen 5 km

De kleine plantage
Speciaal onderwijs · 69 leerlingen
700m
Openbare Basisschool Klim-Op
Basisonderwijs · 306 leerlingen
751m
Kindcentrum De Triangel
Basisonderwijs · 193 leerlingen
877m

Veelgestelde vragen

Over P C Boutenssingel 43, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft P C Boutenssingel 43?

De woning aan P C Boutenssingel 43 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel A.

Is €670.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €670.000 ligt 28% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€522.250). De woning is echter groter (137 m²) en nieuwer (2018) dan veel andere woningen in de Dichtersbuurt, waar 75% van de woningen tussen 1945 en 1970 is gebouwd. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.992, wat deze woning duurder maakt dan gemiddeld.

Hoe hoog zijn de maandlasten voor deze woning?

De maandlasten hangen af van je hypotheekrente, looptijd en eigen inleg. Met een hypotheek van €670.000 en een rente van 4% over 30 jaar betaal je ongeveer €3.200 bruto per maand. Daarnaast komen er kosten bij zoals onderhoud, verzekeringen en gemeentelijke belastingen. Het energielabel A helpt de energiekosten laag te houden.