Twee-onder-één-kap te koop: Kaalheidersteenweg 24, Kerkrade
KopenKerkrade2-onder-1-kapwoningenKaalheidersteenweg 24

Kaalheidersteenweg 24

Kaalheide, Kerkrade

€ 339.000
Buurt Kaalheide, KerkradeBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning uit 2021 ademt moderne bouw en is met 211 m² woonoppervlak lekker ruim. Het perceel is 140 m², dus de tuin is compact maar fijn. De prijs van €339.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van dit formaat. Vergelijk het met andere twee onder een kapwoningen in Kerkrade.

Kaalheide: een groene, rustige wijk

Kaalheide is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is matig stedelijk, met 1155 adressen per km², en voelt ruim en groen aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien. Meer over de buurt Kaalheide.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 1,4 km of de Jumbo op 1,4 km. Basisschool De Schakel zit op 5 minuten lopen, en kinderdagverblijf is ook om de hoek. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 1.607
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar2021
BuurtKaalheide
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Kaalheidersteenweg 24, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaalheide

Inwoners2.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Aldi
Carboonplein 16
1366m
Jumbo
Carboonplein 6
1440m
PLUS
Maria Gorettiplein 1
1921m

Scholen

37 binnen 5 km

Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 237 leerlingen
291m
Basisschool De Doorkijk
Basisonderwijs · 358 leerlingen
1053m
Het Martin Buber
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
1484m

Veelgestelde vragen

Over Kaalheidersteenweg 24, Kerkrade

Is €339.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2021 met 211 m² woonoppervlak is €339.000 marktconform. Nieuwbouwwoningen in deze prijsklasse zijn schaars, dus de prijs is redelijk. Vergelijk met andere woningen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Kaalheide om in te wonen?

Kaalheide is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een matige stedelijkheid, wat betekent dat het niet te druk is. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn binnen loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Schakel zit op 291 meter, en Basisschool De Doorkijk op 1 km. Voor voortgezet onderwijs is Het Martin Buber op 1,5 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer 30 minuten lopen of 5 minuten met de fiets. Dat is prima bereikbaar voor woon-werkverkeer.