Monsepad 29

Krekelveld, Venlo

€ 475.000
Buurt Krekelveld, VenloBuurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Al 165 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 84 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een rustige plek in Krekelveld

Aan de Monsepad in Venlo staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 2010, gelegen aan een rustige weg in een woonwijk. Met een woonoppervlakte van 117 vierkante meter volgens de makelaar en een perceel van 170 vierkante meter, biedt de woning ruimte op een prettige manier. De vraagprijs van 475.000 euro is marktconform voor deze buurt, waar vergelijkbare twee onder een kapwoningen in Venlo gemiddeld rond dit niveau liggen.

De woning zelf

De woning heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 432 kubieke meter. Buiten is er een patio/atrium van 29 vierkante meter op het noordoosten. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd en verwarmd met een gashaard en een c.v.-ketel. Het energielabel is A, een zuinig label. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 122 vierkante meter, terwijl de makelaar 117 vierkante meter opgeeft.

Leven in Krekelveld

Met 360 inwoners is Krekelveld een kleine, overzichtelijke buurt. Ongeveer een vijfde van de bewoners is 65 jaar of ouder, wat bijdraagt aan een rustige sfeer. Bewoners van de wijk Venlo-Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4. Een van hen zegt: "Woon er fijn, allerlei woonvormen, flats. Veel groen, speelweides, hond, scholen, kindvriendelijke omgeving. Wordt goed onderhouden en vernieuwd." Een ander noemt het "een leuke gezellige buurt, rustige omgeving, veel scholen, winkels en sport/activiteiten." De buurt Krekelveld heeft een laag funderingsrisico, maar daarover later meer.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 593 meter of Jan Linders op 652 meter. Basisschool IKC De Koperwiek ligt op 280 meter, en voor voortgezet onderwijs is Wildveld praktijkonderwijs op 547 meter. De huisartsenpraktijk Venlo-Zuid en de apotheek zitten beide op ongeveer 450 meter. Buslijnen 1 en 811 stoppen bij halte Albatrosstraat op 337 meter, en treinstation Venlo ligt op 624 meter. De gemeente Venlo biedt daarmee goede mogelijkheden voor vervoer.

Risico-indicaties op adresniveau

Wat betreft risico's: de geluidsbelasting door wegverkeer is 44 dB, door spoorweglawaai 42 dB en door industrie 45 dB, allemaal niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Voor wateroverlast bij hevige regen is de indicatie gemiddeld, terwijl het overstromingsrisico laag is. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds21 augustus 2026
Datum ontdekt2 mei 2026

Prijs

Vraagprijs€ 475.000
Prijs per m²€ 3.893

Energie

EnergielabelA
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingGashaard, c.v.-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte117 m²
ObjectoppervlakteKadaster122 m²
Perceeloppervlakte170 m²
Inhoud432 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningEengezinswoning
Bouwjaar2010
Type omgevingAan rustige weg, in woonwijk

Buitenruimte

TuinPatio/atrium (29 m²)
Ligging tuinNoordoost
GarageVrijstaand steen

Ligging

GemeenteVenlo

Veelgestelde vragen

Over Monsepad 29, Venlo

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 432 kubieke meter. Buiten is er een patio/atrium van 29 vierkante meter op het noordoosten. De makelaar omschrijft de woning als een eengezinswoning, volledig geïsoleerd, met een gashaard en een c.v.-ketel als verwarming.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd, wat bijdraagt aan het behoud van warmte. Het label zegt echter niets over de specifieke staat van de isolatie of installaties; het is een algemene indicatie van de energieprestatie.

Hoe is de buurt Krekelveld om in te wonen?

Krekelveld is een kleine buurt met 360 inwoners, waarvan 19 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk Venlo-Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4. Een bewoner zegt: "Woon er fijn, allerlei woonvormen, flats. Veel groen, speelweides, hond, scholen, kindvriendelijke omgeving." Een ander noemt het "een leuke gezellige buurt, rustige omgeving." De sfeer lijkt rustig en kindvriendelijk.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 593 meter of Jan Linders op 652 meter. Basisschool IKC De Koperwiek ligt op 280 meter, en voor voortgezet onderwijs is Wildveld praktijkonderwijs op 547 meter. De huisartsenpraktijk Venlo-Zuid en de apotheek zitten beide op ongeveer 450 meter. Buslijnen 1 en 811 stoppen bij halte Albatrosstraat op 337 meter, en treinstation Venlo ligt op 624 meter.

Wat is het funderingsrisico voor deze woning?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat de kans op funderingsproblemen in dit gebied relatief klein is, maar het zegt niets over de daadwerkelijke staat van de fundering van dit pand.

Hoe zit het met geluidsoverlast in de omgeving?

De geluidsbelasting door wegverkeer is 44 dB, door spoorweglawaai 42 dB en door industrie 45 dB, allemaal niet boven de geluidsnorm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit de Atlas Leefomgeving, peiljaar 2022-2024. Het geeft een beeld van de omgevingsgeluiden, maar is geen meting ter plaatse.

Is er kans op wateroverlast of overstroming?

Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Voor wateroverlast bij hevige regen is de indicatie gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties uit de Klimaateffectatlas, geen garanties voor deze specifieke woning. Het geeft een beeld van de klimaatrisico's in de omgeving.