Kampvelderweg 39
Ermelo - Zuid, Ermelo
Een vrijstaand huis met karakter in Ermelo-Zuid
Aan de Kampvelderweg 39 in Ermelo staat een vrijstaande woning uit 1939, met een woonoppervlakte van 149 vierkante meter volgens de makelaar. De vraagprijs van €725.000 ligt 20% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die op €606.435 ligt. Daarmee is deze woning aan de hoge kant geprijsd. Het aanbod van vrijstaande woningen in Ermelo is beperkt, dus dit huis is een van de weinige in zijn soort.
Een huis met zes kamers en een tuin rondom
De woning heeft zes kamers, waarvan vijf slaapkamers, en één badkamer verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 561 kubieke meter. Volgens de makelaar is er een tuin rondom en een vrijstaande stenen garage. De woning is in volle eigendom en heeft een cv-ketel. De makelaar noemt dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 134 vierkante meter, terwijl de makelaar 149 vierkante meter opgeeft.
Een buurt met voorzieningen op loopafstand
Met ruim 6.500 inwoners is Ermelo-Zuid een levendige buurt, waar bewoners van de buurt Ermelo - Zuid hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 geven. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 60% is koop. Het aantal misdrijven ligt op 151 per jaar.
Winkels, scholen en het station om de hoek
De Lidl ligt op 622 meter, de Aldi op 805 meter en de PLUS op 834 meter, dus boodschappen zijn dichtbij. Basisschool Irene zit op 463 meter en het Christelijk College Groevenbeek op 746 meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot is op 832 meter en apotheek De Witte Pauw op 659 meter. Buslijn 101 stopt op 221 meter bij de Dirk Staalweg, en het treinstation Ermelo ligt op 1,1 kilometer. De gemeente Ermelo biedt daarmee goede basisvoorzieningen.
WOZ-waarde en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €642.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 13% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €420.000 naar €642.000. De geluidsbelasting van wegverkeer is 50 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 29 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, op zandgrond, maar dit is een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is laag en hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld.
Aanbod via twee kanalen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Vinke Veluwe Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Kampvelderweg 39, Ermelo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €725.000 ligt 13% boven de WOZ-waarde van €642.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €420.000 naar €642.000. De vraagprijs ligt ook 20% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €606.435.
Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft zes kamers, waarvan vijf slaapkamers, en één badkamer. De kamers zijn verdeeld over drie woonlagen. De inhoud van de woning is 561 kubieke meter. Volgens de makelaar is er een tuin rondom en een vrijstaande stenen garage. De woning is in volle eigendom.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is F. Dat is een van de minst zuinige labels, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De makelaar noemt dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie.
Hoe is het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is laag, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand en de woning is gebouwd vóór 1970, namelijk in 1939. Dit is een gebiedsindicatie en geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er geen verhoogd risico is aangewezen voor dit gebied.
Welke supermarkten zitten er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is de Lidl op 622 meter. Daarna komen de Aldi op 805 meter, de PLUS op 834 meter en de Albert Heijn op 909 meter. Ook de Boni zit op 1,2 kilometer. Al deze winkels zijn op loopafstand of een korte fietstocht van de woning.
Hoe is het openbaar vervoer vanaf de Kampvelderweg?
De dichtstbijzijnde bushalte is Ermelo, Dirk Staalweg op 221 meter, waar buslijn 101 stopt. Op 232 meter ligt de halte Ermelo, Hamburgerweg met de lijnen 101, 114 en 674. Het treinstation Ermelo ligt op 1,1 kilometer, dus ook de trein is goed bereikbaar.
Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?
In de buurt Ermelo-Zuid is de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen €606.435, met een mediaan van €550.000. De vraagprijs van deze woning ligt 20% boven dat gemiddelde. In de afgelopen periode zijn er 83 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €517.102.
Zijn er scholen in de buurt van deze woning?
Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Protestants Christelijke Basisschool Irene op 463 meter, gevolgd door Protestants Christelijke Basisschool Beatrix op 511 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Christelijk College Groevenbeek op 746 meter, met 2.810 leerlingen.
Wat is de geluidsbelasting op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 50 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 29 dB Lden, wat onder de norm blijft, volgens gegevens uit 2023. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen op het perceel zelf.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
Deze advertentie bevat wel woningdetails, zoals het aantal kamers, slaapkamers, badkamers en de aanwezigheid van een tuin en garage. De makelaar vermeldt ook de isolatie en verwarming. Er zijn geen ontbrekende velden aangegeven in de gegevens.





