Vrijstaande woning te koop: Rijksstraatweg 4, Elst (Ut)
KopenRhenenVrijstaande woningenRijksstraatweg 4

Rijksstraatweg 4

Elst West, Rhenen

€ 440.000
Buurt Elst West, Elst (Ut)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
163m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Rijksstraatweg in Elst (Ut) ademt de rust van het buitengebied, terwijl je toch midden in het dorp zit. Met 163 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 765 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A+++ betekent dat je nauwelijks stookkosten hebt. Voor 440.000 euro is dit een scherpe prijs voor een vrijstaande woning in deze regio, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Rhenen.

De buurt Elst West

Elst West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen, en er wonen vooral gezinnen en ouderen. Het is er veilig: in een jaar tijd werden er 11 misdrijven geregistreerd. De buurt Elst West heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 500 meter. Voor de kinderen is Daltonschool Elst twee straten verder, en ook School Met De Bijbel Het Visnet zit op loopafstand. De gemeente Rhenen biedt verder rust en ruimte, met de Utrechtse Heuvelrug als achtertuin.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VC Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 440.000
Prijs per m²€ 2.699
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte765m²
Bouwjaar1962
EnergielabelA+++
BuurtElst West
WijkElst
GemeenteRhenen

Locatie

Rijksstraatweg 4, Elst (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Elst West

Inwoners570
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Schoolweg 2B
488m
Jumbo
Koenestraat 36
2613m
Boon's Markt
Veerweg 14
2997m

Scholen

14 binnen 5 km

Daltonschool Elst
Basisonderwijs · 109 leerlingen
416m
School Met De Bijbel Het Visnet
Basisonderwijs · 177 leerlingen
483m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 136 leerlingen
2507m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 4, Elst (Ut)

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 4?

De woning aan Rijksstraatweg 4 in Elst (Ut) heeft energielabel A+++.

Is €440.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 163 m² met een perceel van 765 m² en energielabel A+++ is €440.000 marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak hoger, zeker met dit energielabel. De prijs per m² is ongeveer €2.700, wat scherp is voor een vrijstaand huis in Elst.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best haalbare label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat is er te doen in de buurt van Elst West?

Elst West is een rustige woonbuurt met basisvoorzieningen op loopafstand. Op 500 meter zit een Albert Heijn, en er zijn meerdere basisscholen in de buurt. Voor uitgaan of winkelen kun je naar het centrum van Elst of Rhenen. De natuur van de Utrechtse Heuvelrug is dichtbij.

Hoe veilig is de buurt Elst West?

De buurt is veilig. In een jaar tijd werden er 11 misdrijven geregistreerd, wat laag is. Het is een rustige, groene wijk met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele buurt.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Daltonschool Elst (416 meter) en School Met De Bijbel Het Visnet (483 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Rhenen of Veenendaal, op ongeveer 6 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid van Elst (Ut) met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Er rijden bussen naar Rhenen en Veenendaal. De woning ligt aan de Rijksstraatweg, een doorgaande weg, dus met de auto ben je snel op de N233 of A12.