Woning te koop: Flevolaan 5, Weesp

Flevolaan 5

Bedrijventerrein-Noord Weesp, Amsterdam

€ 295.000
Buurt Bedrijventerrein-Noord Weesp, WeespBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 4805m²
4115% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met karakter

Dit voormalige bedrijfspand aan de Flevolaan 5 in Weesp is een bijzondere vondst. Met een woonoppervlak van maar liefst 4805 m² biedt het ongekende mogelijkheden voor wie op zoek is naar ruimte. Het pand uit 1985 heeft energielabel C en staat te koop voor €295.000. Dat is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Amsterdam, maar de enorme oppervlakte maakt het een uniek aanbod.

De buurt: Bedrijventerrein-Noord Weesp

De woning ligt in de buurt Bedrijventerrein-Noord Weesp, een rustige bedrijfsomgeving met 130 inwoners. De buurt heeft een matig stedelijk karakter (omgevingsadressendichtheid 1122). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het vooral een werkgebied is met weinig voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die op loopafstand ligt. Ook Albert Heijn is om de hoek. Scholen zijn er ook: Vechtstede College (voortgezet onderwijs) ligt twee straten verder, en basisscholen zoals Brede School Kors Breijer en OBS De Jaargetijden zijn op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lonkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 61
Woonoppervlakte4805m²
Perceeloppervlakte3150m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtBedrijventerrein-Noord Weesp
WijkWeesp-Noordwest
GemeenteAmsterdam

Locatie

Flevolaan 5, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein-Noord Weesp

Inwoners130
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein-Noord Weesp

Woningvoorraad75
Gem. WOZ-waarde€ 362.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Dekamarkt
Amstellandlaan 32
807m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
844m
Albert Heijn
Achtergracht 64
1375m

Scholen

54 binnen 5 km

Vechtstede College
Voortgezet onderwijs · 1463 leerlingen
680m
Brede School Kors Breijer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
832m
OBS De Jaargetijden
Basisonderwijs · 240 leerlingen
845m

Veelgestelde vragen

Over Flevolaan 5, Weesp

Welk energielabel heeft Flevolaan 5?

De woning aan Flevolaan 5 in Weesp heeft energielabel C.

Is €295.000 een realistische prijs voor dit pand?

De vraagprijs van €295.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €275.000 in de buurt, maar de oppervlakte van 4805 m² is extreem groot vergeleken met het gemiddelde van 114 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.750, wat bij deze oppervlakte een veel hogere prijs zou geven. Het is dus een uniek object waarbij de prijs vooral de enorme ruimte weerspiegelt.

Wat is de ligging van dit pand ten opzichte van openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is. Er zijn geen buslijnen in de data vermeld, maar de nabijheid van het station biedt een directe verbinding met omliggende steden.