Woning te koop: Hogeweyselaan 215C, Weesp

Hogeweyselaan 215C

Bedrijventerrein-Noord Weesp, Amsterdam

€ 337.500
Buurt Bedrijventerrein-Noord Weesp, WeespBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een rustige hoek van Weesp

Dit appartement uit 2023 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, energielabel A+++ en een woonoppervlak van 123 m². Het ligt op Bedrijventerrein-Noord, een buurt die nog volop in ontwikkeling is. Met een vraagprijs van € 337.500 is dit een scherpe prijs voor een woning van deze omvang en kwaliteit, zeker vergeleken met andere woningen in Amsterdam.

Bedrijventerrein-Noord Weesp: rustig en praktisch

De buurt telt 130 inwoners en bestaat vooral uit eenpersoonshuishoudens (35%) en huishoudens zonder kinderen (25%). Het is een rustige, gemengde wijk met veel jonge bewoners (65% is tussen 25 en 45 jaar). De sfeer is praktisch en ongedwongen. Bekijk de cijfers van de buurt Bedrijventerrein-Noord Weesp voor meer details.

Dagelijkse leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 877 meter of de Dekamarkt op 937 meter. Ook de Vomar en AH XL zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar de Brede School Kors Breijer (705 m) of IKC Cadans Weesp (832 m) voor basisonderwijs. Het Vechtstede College voor voortgezet onderwijs ligt op 884 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lonkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 337.500
Prijs per m²€ 2.744
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte3353m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtBedrijventerrein-Noord Weesp
WijkWeesp-Noordwest
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hogeweyselaan 215C, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein-Noord Weesp

Inwoners130
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein-Noord Weesp

Woningvoorraad75
Gem. WOZ-waarde€ 362.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstellandlaan 20
877m
Dekamarkt
Amstellandlaan 32
937m
Albert Heijn
Achtergracht 64
1477m

Scholen

52 binnen 5 km

Brede School Kors Breijer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
705m
IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
832m
Vechtstede College
Voortgezet onderwijs · 1463 leerlingen
884m

Veelgestelde vragen

Over Hogeweyselaan 215C, Weesp

Welk energielabel heeft Hogeweyselaan 215C?

De woning aan Hogeweyselaan 215C in Weesp heeft energielabel A+++.

Is € 337.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van € 337.500 is marktconform. In de buurt ligt de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen op € 369.475, en de gemiddelde prijs per m² is € 2.750. Met 123 m² komt dit appartement uit op € 2.744 per m², wat precies in lijn is met de buurt. De mediaanprijs in de buurt is € 275.000, maar dat betreft vaak kleinere woningen.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten zullen laag zijn, al hangt het exacte bedrag af van je gebruik. In de buurt heeft 62,5% van de koopwoningen label A+ of beter, dus dit appartement zit in het topsegment qua energiezuinigheid.

Wat voor buurt is Bedrijventerrein-Noord Weesp?

Het is een rustige, kleine buurt met 130 inwoners. Veel bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar (65%) en wonen alleen (35%). Er zijn weinig kinderen (10% is onder de 15). De buurt heeft een matig stedelijk karakter (omgevingsadressendichtheid 1.122) en ligt dicht bij voorzieningen zoals supermarkten en scholen. Het is geen typische woonwijk, maar wel praktisch en rustig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Brede School Kors Breijer op 705 meter, gevolgd door IKC Cadans Weesp op 832 meter. Voor voortgezet onderwijs is Vechtstede College op 884 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven op 200 meter afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Weesp ligt op 1,9 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je rechtstreeks naar Amsterdam Centraal, Utrecht en Schiphol.