Lupinesingel 106

Ericapark · 2403 CP Alphen Aan Den Rijn

€ 275.000
Buurt Ericapark, Alphen Aan Den Rijn
Sinds 9 dagen te koop
Woningen staan ± 37 dagen te koop in deze buurt
Albert Heijn op 346m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement op de eerste verdieping in Ericapark

Dit appartement aan de Lupinesingel ligt in Ericapark, een buurt in Alphen aan den Rijn waar het rustig wonen is. Met 1.105 inwoners en veel groen om je heen, is het een fijne plek om te starten of kleiner te wonen. De vraagprijs van €275.000 ligt 32% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €405.000, wat deze woning interessant maakt voor wie op zoek is naar een betaalbare appartementen in Alphen aan den Rijn.

De woning zelf

Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Je woont op de eerste verdieping en hebt 67 m² aan woonoppervlak volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 68 m² aangeeft. Het bouwjaar is 1972 en het energielabel is E, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten.

Ericapark, een groene buurt

Met ruim 1.100 inwoners en relatief veel 25- tot 45-jarigen, is dit een levendige buurt. Bewoners van de gemeente Alphen aan den Rijn geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,66; een van hen noemt het "een gezellige boeren gat" en waardeert de gezellige mensen en voldoende supermarkten. Een ander zegt: "Love Alphen", en zou hier nooit weg willen. De buurt Ericapark ligt centraal, met veel voorzieningen binnen handbereik.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 346 meter of Hoogvliet en Aldi op 355 meter, allemaal om de hoek. Basisschool PCB De Stromen zit op 43 meter. De huisartsenpraktijk Lupine en Apotheek Ridderveld zijn beide op ongeveer 180 meter afstand. Buslijn 183 stopt op 101 meter bij halte Troubadourweg, en het treinstation Alphen a/d Rijn ligt op 2,8 kilometer. De gemeente Alphen aan den Rijn heeft verder alles wat je nodig hebt.

Risico-indicaties op adresniveau

Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van vliegverkeer 42 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, maar de bodem bestaat uit veen, wat gevoelig is voor zetting. Wateroverlast bij hevige regen is laag, het overstromingsrisico is gemiddeld, en hittestress is nu laag maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Koning makelaars - ERA én NVM aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 275.000
Prijs per m²€ 4.044
VvE-bijdrage€ 210 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 255.000

Energie

EnergielabelE
IsolatieDubbel glas
VerwarmingBlokverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte67 m²
ObjectoppervlakteKadaster68 m²
Inhoud218 m³

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op1e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1972
Type omgevingAan park en in woonwijk

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Lupinesingel 106, Alphen Aan Den Rijn

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs van €275.000 ligt 32% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €405.000. Het gemiddelde van de afgelopen verkochte woningen in de buurt was €381.842. Houd er wel rekening mee dat dit appartement met 67 m² ook kleiner is dan het buurtgemiddelde van 101 m², dus de prijs per vierkante meter is met €4.104 relatief hoog.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Het ligt op de eerste verdieping en heeft een woonoppervlak van 67 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 68 m² aangeeft. De inhoud is 218 m³. Het bouwjaar is 1972 en het energielabel is E.

Hoe zit het met geluidsoverlast in deze buurt?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. De geluidsbelasting van vliegverkeer is 42 dB Lden, wat niet boven de norm is. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare data, geen metingen aan deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 346 meter, of bij Hoogvliet en Aldi op 355 meter. Basisschool PCB De Stromen zit op 43 meter, en de huisartsenpraktijk Lupine en Apotheek Ridderveld zijn beide op ongeveer 180 meter. Buslijn 183 stopt op 101 meter bij halte Troubadourweg, en het treinstation Alphen a/d Rijn ligt op 2,8 kilometer.

Hoe is de buurt Ericapark om in te wonen?

Ericapark heeft 1.105 inwoners, waarvan 34% tussen de 25 en 45 jaar oud is. Bewoners van de gemeente Alphen aan den Rijn geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,66. Een bewoner noemt het "een gezellige boeren gat" met gezellige mensen en voldoende supermarkten, maar weinig winkels of uitgaansgelegenheid. Een ander zegt: "Love Alphen", en zou hier nooit weg willen.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag volgens de openbare risicodata. De bodem bestaat uit veen, wat gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Veengrond kan in de loop der tijd inklinken, maar het risico wordt hier als laag ingeschat.

Hoe is het energielabel en wat betekent dat voor de kosten?

Het energielabel is E, het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft alleen een indicatie van de energieprestatie. In de buurt heeft 100% van de woningen een energielabel D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor deze omgeving.