Appartement te koop: Marco Polostraat 91-3, Amsterdam
Niet meer online
KopenAmsterdamAppartementenMarco Polostraat 91-3

Marco Polostraat 91-3

Columbusplein en omgeving, Amsterdam

Niet meer online
Buurt Columbusplein en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Dirk op 320m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Amsterdam-West

Dit appartement aan de Marco Polostraat 91-3 ademt de sfeer van de jaren '20, met een klassieke indeling en hoge plafonds. Met 60 m² woonoppervlak is het ruim genoeg voor een stel of een starter. De vraagprijs van €599.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de grotere oppervlakte en de gewilde locatie. Kijk je naar andere appartementen in Amsterdam, dan zie je dat dit prijsniveau niet uitzonderlijk is voor deze buurt.

De buurt: Columbusplein e.o.

De buurt Columbusplein e.o. is een levendige, dichtbevolkte wijk in Amsterdam-West. Het is een echte stadswijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge professionals en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat je midden in de stad woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is jong en dynamisch.

Het dagelijks leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Dirk om de hoek (320 m) of bij Albert Heijn (387 m). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Joop en Willy Westerweelschool (145 m) en de 10e Montessorischool De Meidoorn (357 m). Het Vondelpark is op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Expats Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 9.983
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte159m²
Bouwjaar1929
BuurtColumbusplein en omgeving
WijkHoofdweg en omgeving
GemeenteAmsterdam

Locatie

Marco Polostraat 91-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Columbusplein en omgeving

Inwoners3.495
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Columbusplein en omgeving

Woningvoorraad1.956
Gem. WOZ-waarde€ 473.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen84%

Supermarkten

149 binnen 5 km

Dirk
Mercatorplein 6-13
320m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
387m
Albert Heijn
Postjesweg 65H
419m

Scholen

190 binnen 5 km

Joop en Willy Westerweel
Basisonderwijs · 281 leerlingen
145m
10e Montessorischool De Meidoorn
Basisonderwijs · 302 leerlingen
357m
Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
387m

Veelgestelde vragen

Over Marco Polostraat 91-3, Amsterdam

Is de prijs van €599.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs van €599.000 ligt 44% boven het buurtgemiddelde van €415.000. Maar dit appartement is met 60 m² ook 28% groter dan het gemiddelde van 47 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond €486.000, dus de vraagprijs is aan de hoge kant, maar niet onrealistisch gezien de oppervlakte.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, dus je bent snel in het centrum.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?