Hoekwoning te koop: Dovenetelweg 1, Zaandam
Verkocht onder voorbehoud
KopenZaanstadHoekwoningenDovenetelweg 1

Dovenetelweg 1

Kogerveld, Zaanstad

€ 389.500
Buurt Kogerveld, ZaandamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Dekamarkt op 108m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Zaandam

Deze hoekwoning aan de Dovenetelweg in Zaandam heeft een eigen gezicht, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 92 m² woonoppervlak en een perceel van 147 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag buiten leeft. Het energielabel E betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een hoekwoningen in Zaanstad van dit formaat.

De buurt Kogerveld

Kogerveld is een rustige, groene wijk in Zaandam, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De buurt heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij de stad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een relatief jonge buurt is, met veel inwoners tussen de 25 en 45 jaar. De buurt Kogerveld is populair bij gezinnen en starters.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die naast de deur zit. Ook de Aldi en Lidl zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Kogerveld, twee straten verder, of naar de Openbare basisschool In 't Veld, op tien minuten lopen. Voor de middelbare school is er het Blaise Pascal College, ook op loopafstand. De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brantjes Makelaars Zaandam op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 4.234
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1961
EnergielabelE
BuurtKogerveld
WijkKogerveldwijk
GemeenteZaanstad

Locatie

Dovenetelweg 1, Zaandam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kogerveld

Inwoners3.365
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Dekamarkt
Zilverschoonplein 38/42
108m
Aldi
Dr. H.G. Scholtenstraat 5b
430m
Lidl
Dr. H. G. Scholtenstraat 5
455m

Scholen

55 binnen 5 km

Openbare Basisschool Kogerveld
Basisonderwijs · 168 leerlingen
617m
Openbare basisschool In 't Veld
Basisonderwijs · 156 leerlingen
828m
Blaise Pascal College
Voortgezet onderwijs · 4795 leerlingen
829m

Veelgestelde vragen

Over Dovenetelweg 1, Zaandam

Welk energielabel heeft Dovenetelweg 1?

De woning aan Dovenetelweg 1 in Zaandam heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €389.500 reëel voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een hoekwoning van 92 m² met een perceel van 147 m² in Kogerveld. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs past bij vergelijkbare woningen in de buurt.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat je met isolatie of zonnepanelen het label kunt verbeteren, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder een energieadvies.

Hoe is de bereikbaarheid van Kogerveld?

Kogerveld ligt op 1,4 km van het treinstation, dus op loopafstand. Ook zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.