Hoekwoning te koop: Holset 57, Lemiers
KopenVaalsHoekwoningenHolset 57

Holset 57

Holset, Vaals

€ 655.000
Buurt Holset, LemiersBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 442m²
442m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en ligging

Deze hoekwoning in Lemiers is een ruime woning met een flink perceel. Het bouwjaar 2001 zorgt voor een moderne uitstraling. De woning ligt in het buitengebied, omringd door groen. Met een prijs van €655.000 is dit aan de hoge kant, maar de oppervlakte en het perceel maken het marktconform. Bekijk ook hoekwoningen in Vaals voor vergelijkbare opties.

Buurt Holset

Holset is een klein dorp met ongeveer 125 inwoners. Het is een rustige buurt, vooral met oudere bewoners. De buurt Holset heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Lidl, beide op ongeveer 3 km afstand. Basisschool Op de Top is de dichtstbijzijnde school, op 1,9 km. De gemeente Vaals biedt voorzieningen op afstand, maar de rust en ruimte maken dit een fijne plek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aelmans Woningmakelaars Voerendaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 655.000
Prijs per m²€ 1.482
Woonoppervlakte442m²
Perceeloppervlakte1140m²
Bouwjaar2001
BuurtHolset
WijkVijlen-Lemiers
GemeenteVaals

Locatie

Holset 57, Lemiers

Buurt statistieken

Gegevens uit Holset

Inwoners125
Mannen48%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Pr Willem Alexanderplein 5
3021m
Lidl
Sneeuwberglaan 20
3094m
Aldi
Kerkstraat 2
3254m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool Op de Top
Basisonderwijs · 104 leerlingen
1862m
Openbare Basisschool De Robbedoes
Basisonderwijs · 155 leerlingen
2533m
Basisschool de kleine Wereld
Basisonderwijs · 158 leerlingen
2539m

Veelgestelde vragen

Over Holset 57, Lemiers

Is €655.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €655.000 is aan de hoge kant, maar gezien de oppervlakte van 442 m² en het perceel van 1140 m² is het marktconform. Het bouwjaar 2001 en de ligging in een rustige buurt dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio geven een indicatie dat de prijs redelijk is.

Hoe is de bereikbaarheid van Holset?

Holset is een landelijk gelegen buurt. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De omgevingsadressendichtheid is laag (357), wat past bij het rustige karakter. Voor dagelijkse voorzieningen moet je naar Lemiers of Vaals.

Wat voor type woning is dit?

Het is een hoekwoning uit 2001 met een woonoppervlak van 442 m² en een perceel van 1140 m². Hoekwoningen bieden vaak meer privacy en buitenruimte. De woning is geschikt voor wie veel ruimte zoekt in een landelijke omgeving.