Studio te koop: Patersstraat 1-7, Arnhem
KopenArnhemStudio'sPatersstraat 1-7

Patersstraat 1-7

Hommelstraat, Arnhem

€ 210.000
Buurt Hommelstraat, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 189m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio met karakter in het Spijkerkwartier

Deze studio aan de Patersstraat 1-7 in Arnhem is een knusse plek in een historisch pand uit 1890. Met 31 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het levendige Spijkerkwartier maakt veel goed. De vraagprijs van €210.000 is scherp vergeleken met andere studios in Arnhem, want het gemiddelde in de buurt ligt een stuk hoger.

Hommelstraat: stedelijk wonen tussen de bomen

De buurt Hommelstraat is een van de meest stedelijke stukjes Arnhem, met een omgevingsadressendichtheid van bijna 5000 adressen per km². Het is een buurt vol eenpersoonshuishoudens (ruim 780) en veel jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een dynamische, dichtbevolkte wijk.

Dagelijkse dingen: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de PLUS (189 m) of de Ekoplaza (201 m). Ook de Albert Heijn (279 m) en Coop (290 m) zijn vlakbij. Basisscholen zoals de Jan Ligthartschool (478 m) en Jenaplan basisschool de Sterrenkring (535 m) zijn op loopafstand. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wonen met Rutger en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 210.000
Prijs per m²€ 6.774
Woonoppervlakte31m²
Perceeloppervlakte166m²
Bouwjaar1890
EnergielabelA
BuurtHommelstraat
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Patersstraat 1-7, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Hommelstraat

Inwoners1.450
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hommelstraat

Woningvoorraad936
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

51 binnen 5 km

PLUS
Roggestraat 26
189m
Ekoplaza
Looierstraat 6-8
201m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
279m

Scholen

71 binnen 5 km

Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 431 leerlingen
478m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
535m
Montessorischool De Binnenstad
Basisonderwijs · 196 leerlingen
540m

Veelgestelde vragen

Over Patersstraat 1-7, Arnhem

Welk energielabel heeft Patersstraat 1-7?

De woning aan Patersstraat 1-7 in Arnhem heeft energielabel A.

Is €210.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs ligt 28% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€291.667) en is daarmee aan de scherpe kant. De mediaanprijs in Hommelstraat is €265.000, dus deze studio is relatief betaalbaar. Houd er wel rekening mee dat het oppervlak (31 m²) kleiner is dan het buurtgemiddelde van 80 m².

Hoe is de buurt Hommelstraat om in te wonen?

Hommelstraat is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen vooral veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Het is er levendig, maar ook dichtbevolkt. Het treinstation is op 800 meter, en er zijn meerdere supermarkten en scholen in de buurt.