Kopen›Venlo›Tussenwoningen›Panhuisstraat 40

Panhuisstraat 40

Hogekamp, Venlo

€ 385.000
Buurt Hogekamp, VenloBuurt
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een zuinig label

Deze tussenwoning aan de Panhuisstraat 40 staat in de wijk Hogekamp, vlak bij het centrum van Venlo. Met een energielabel A en een vraagprijs van €385.000 is dit een opvallende combinatie van zuinigheid en een prijs die 26% onder het buurtgemiddelde van €521.824 ligt. De woning is een eengezinswoning met drie woonlagen en een achtertuin op het zuiden. Tussenwoningen in Venlo zijn hier ruim vertegenwoordigd, maar deze prijs is zeker aan de scherpe kant.

De woning zelf

De woning heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 468 m³ en de woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 134 m², terwijl de makelaar 101 m² opgeeft. De achtertuin is 75 m² en ligt op het zuiden. Volgens de makelaar is de woning geïsoleerd met dakisolatie, vloerisolatie, muurisolatie en dubbel glas, en wordt hij verwarmd met een c.v.-ketel.

Hogekamp

Met ruim 2.500 inwoners en een mix van leeftijden is Hogekamp een levendige buurt. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, gebaseerd op drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!". De buurt Hogekamp heeft een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 3.193.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 553 meter of Jumbo op 890 meter. Basisschool School aan de Vijver ligt op 172 meter, en Medisch Centrum Groenveld en Service Apotheek Groenveld zijn beide op ongeveer 350 meter. Het treinstation Venlo ligt op 376 meter, en bushaltes met lijnen 1, 2, 3, 4, 5, 66, 70, 72, 77, 83, 86, 87, 88, 89, 383, 683, 687 en 811 zijn op 295 meter. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 1,8 km. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 41 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, maar 89% van de panden in dit postcodegebied is gebouwd vóór 1970. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd; het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. op Vastgoed Nederland.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds2 juni 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 385.000
Prijs per m²€ 2.873

Energie

EnergielabelA
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingC.v.-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte101 m²
ObjectoppervlakteKadaster134 m²
Perceeloppervlakte124 m²
Inhoud468 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning
Bouwjaar1978
Type omgevingIn centrum en in woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin
Ligging tuinZuid

Ligging

GemeenteVenlo

Veelgestelde vragen

Over Panhuisstraat 40, Venlo

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €385.000. Dat is 26% lager dan de gemiddelde vraagprijs van €521.824 in de buurt. De prijs per vierkante meter is €3.812, gebaseerd op de makelaar-opgave van 101 m². De woning is daarmee aan de scherpe kant geprijsd.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. Het is een eengezinswoning met drie woonlagen. De inhoud is 468 m³ en de achtertuin is 75 m², gelegen op het zuiden.

Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?

Het energielabel is A, een zuinig label. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, vloerisolatie, muurisolatie en dubbel glas, en wordt hij verwarmd met een c.v.-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar je kunt lage stookkosten verwachten.

Hoe zit het met geluidsoverlast in deze buurt?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm. Spoorweglawaai is 41 dB Lden, onder de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen aan de woning zelf.

Wat is het funderingsrisico voor deze woning?

Het funderingsrisico is laag. Wel is 89% van de panden in dit postcodegebied gebouwd vóór 1970, wat een KCAF-aandachtsgebied betreft. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze woning.

Hoe is het gesteld met wateroverlast en hittestress?

Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn klimaatindicaties op gebiedsniveau.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Albert Heijn (553 m) en Jumbo (890 m). Basisschool School aan de Vijver ligt op 172 m. Huisarts en apotheek zitten op ongeveer 350 m. Het treinstation Venlo is op 376 m, en er zijn meerdere bushaltes met lijnen 1, 2, 3, 4, 5, 66, 70, 72, 77, 83, 86, 87, 88, 89, 383, 683, 687 en 811.

Hoe is de buurt Hogekamp beoordeeld door bewoners?

Bewoners van de wijk geven gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander: "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!"