Twee-onder-één-kap te koop: Kortendonk 8, Teteringen
KopenBreda2-onder-1-kapwoningenKortendonk 8

Kortendonk 8

Teteringen, Breda

€ 1.399.000
Buurt Teteringen, TeteringenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 383m²
136% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Teteringen

Deze woning aan Kortendonk 8 is een echte blikvanger: een twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlak van 383 m² op een perceel van 799 m². Het bouwjaar 1970 is gecombineerd met energielabel A, wat duidt op een goede isolatie en lage energiekosten. De woning ligt in het rustige Teteringen, een dorpse wijk van Breda. Met een vraagprijs van €1.399.000 is dit een woning aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €665.800. Bekijk ook twee onder een kapwoningen in Breda voor een breder aanbod.

Teteringen: rustig, groen en gewaardeerd

Teteringen is een geliefde buurt, met een gemiddelde beoordeling van 8,16 uit vier reviews. Een bewoner zegt: "Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen". Een ander noemt het "veel groen, water, een prachtige buurt voor ons om te wonen!". De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee. De omgevingsadressendichtheid is 991, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Lees meer over Teteringen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand (724 m). Ook Albert Heijn en Aldi zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Scholen zijn er in de buurt: Nutsbasisschool Teteringen (546 m) en Kbs De Wegwijzer (730 m) zijn twee voorbeelden. Het openbaar vervoer is goed: het treinstation ligt op 4,7 km, maar busverbindingen brengen je snel naar Breda. De gemeente Breda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via EHP Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.399.000
Prijs per m²€ 3.653
Woonoppervlakte383m²
Perceeloppervlakte799m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtTeteringen
WijkTeteringen
GemeenteBreda

Locatie

Kortendonk 8, Teteringen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.5
Netty van de kreeke
07-09-2024
Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen wonen in een prachtige nieuwe wijk in Teteringen!!!!

De buurt is prachtig gelegen aan het water vd waterdonken, dus heerlijk om te wandelen, rond deze prachtige water partij, winkel centrum op 10 min.met de auto, Aldi en Jumbo gevestigd in Teteringen zelf. Scholen ,kinderopvang, huisartsenpraktijk, fysio, tandarts, openbaar vervoer(in 10 minuten in het centrum van Breda) alles is er in Teteringen. Ik zeg nooit meer weg gaan!!!

8.0
Netty van de kreeke
21-07-2024
Veel groen,water,een prachtige buurt voor ons om te wonen!

Teteringen is geweldig om te wonen, met veel prachtige natuur, Winkels zijn goed bereikbaar, eigen gezondheidscentrum, openbaar vervoer en uitvalswegen alles is prima geregeld. We leven in deze nieuwbouw wijk, met buren goed contact, saamhorigheid is prima, we helpen elkaar,we delen de goede en slechte momenten met elkaar. Kortom een vriendelijke, prachtige wijk om te wonen!!!!

8.3
Hanneke Klijnen
05-12-2023
Hele Gezellige straat waar ik woon

Jong en oud bij mij in de straat en n fijne buurt! Trots op Helaas te weinig winkels en koffie zaakje lijkt me gezellig, dan gaat t iets meer leven denk ik.

7.9
Hanneke Klijnen
25-10-2023
Gezellig

Minpunt, weinig winkels

Buurt statistieken

Gegevens uit Teteringen

Inwoners8.870
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Teteringen

Woningvoorraad3.469
Gem. WOZ-waarde€ 491.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Jumbo
Scheperij 3
724m
SPAR express
Rijksweg A27 22
1416m
Albert Heijn
Bisschopshoeve 30
1457m

Scholen

45 binnen 5 km

Curio scala
Voortgezet onderwijs · 585 leerlingen
446m
Nutsbasisschool Teteringen
Basisonderwijs · 202 leerlingen
546m
Kbs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 567 leerlingen
730m

Veelgestelde vragen

Over Kortendonk 8, Teteringen

Welk energielabel heeft Kortendonk 8?

De woning aan Kortendonk 8 in Teteringen heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.399.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €665.800, maar dat komt doordat deze woning met 383 m² veel groter is dan gemiddeld (162 m²). De prijs per m² is ongeveer €3.653, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.099 per m². Gezien de royale oppervlakte en het energielabel A is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat in Teteringen.

Hoe is de buurt Teteringen om in te wonen?

Teteringen wordt hoog gewaardeerd door bewoners, met een gemiddelde score van 8,16. Ze noemen de rust, het groen en de goede voorzieningen. Er zijn winkels, scholen en een gezondheidscentrum in de buurt. Het is een gezinsvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen (86%) en een matig stedelijk karakter.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt op loopafstand van een Jumbo (724 m) en een basisschool (546 m). Het centrum van Breda is met de auto of bus in ongeveer 10 minuten te bereiken. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand. Parken en natuur zijn ook dichtbij, zoals het water de Waterdonken.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1970 met energielabel A?

Het energielabel A geeft aan dat de woning goed geïsoleerd is, wat lagere stookkosten betekent. Een woning uit 1970 kan echter wel onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties.

Zijn er vergelijkbare woningen te koop in Teteringen?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in Teteringen, met een gemiddelde prijs van €665.800. De meeste zijn eengezinswoningen. Deze woning is met 383 m² uitzonderlijk groot, dus directe vergelijkingen zijn schaars. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €609.742.

Hoe veilig is de buurt Teteringen?

In de buurt zijn in totaal 143 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere details over de aard of frequentie is het lastig een oordeel te geven. Over het algemeen staat Teteringen bekend als een rustige en veilige wijk, zoals ook uit de bewonersreviews blijkt.