Kopen›Maastricht›Twee-onder-één-kapwoningen›Sint Theresiaplein 13

Sint Theresiaplein 13

Biesland, Maastricht

€ 795.000
Buurt Biesland, MaastrichtBuurt
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 236m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Biesland

Aan het Sint Theresiaplein in Biesland staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1938, met een woonoppervlakte van 204 vierkante meter volgens de BAG-registratie en 171 vierkante meter volgens de makelaar. De vraagprijs van €795.000 ligt aan de hoge kant ten opzichte van het buurtgemiddelde van €745.875. Het is een van de twee onder een kapwoningen in Maastricht die momenteel te koop staan.

Negen kamers verdeeld over twee woonlagen

De woning telt negen kamers, waaronder vier slaapkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 762 kubieke meter. Het energielabel is E, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De woning is gebouwd in 1938 en heeft een perceel van 360 vierkante meter.

Biesland: een rustige buurt met veel ouderen

Met 1.970 inwoners en 27 procent 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Maastricht geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,45 op basis van 37 beoordelingen. Een bewoner zegt: "gwn fantastisch, alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen". Een ander noemt het "verouderd, veel woningen zijn slecht, vochtig en tochtig en te duur". De buurt Biesland heeft 1.180 woningen, waarvan 45 procent koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Albert Heijn ligt op 236 meter, de Aldi op 657 meter. De Emile Wesly Basisschool is op 678 meter, de Basisschool Sint Aloysius op 990 meter. Huisartsenpraktijk Annadal zit op 883 meter, Apotheek de Fronten op 917 meter. Buslijn 3 stopt op 165 meter bij Maastricht, Cannerweg/Gerlachus; buslijnen 4 en 7 op 214 meter bij Maastricht, Ruttensingel zuid. Het treinstation Maastricht ligt op 2,2 kilometer. De risico-indicaties op adresniveau zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB Lden, van spoorweglawaai 8 dB Lden en van vliegverkeer 31 dB Lden, alle drie niet boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, gebouwd in 1938 op kleigrond. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is laag, hittestress is gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Visschedijk Makelaardij aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 september 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.897

Energie

EnergielabelE
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte171 m²
ObjectoppervlakteKadaster204 m²
Perceeloppervlakte360 m²
Inhoud762 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers9
Slaapkamers4
Woonlagen2

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1938
Type omgevingAan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinTuin rondom

Veelgestelde vragen

Over Sint Theresiaplein 13, Maastricht

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €795.000. Dat is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €745.875, een verschil van 7 procent. Per vierkante meter ligt de prijs 14 procent boven het buurtgemiddelde van €4.079 per m². In de buurt staan momenteel 12 koopwoningen te koop, met prijzen van €275.000 tot €1.800.000.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft negen kamers, waaronder vier slaapkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 762 kubieke meter. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 204 vierkante meter, terwijl de makelaar 171 vierkante meter opgeeft. Het perceel is 360 vierkante meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E, het minst zuinige label. Je kunt hoge stookkosten verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie. De woning is gebouwd in 1938, maar het bouwjaar zegt niets over de onderhoudsstaat.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De woning is gebouwd in 1938 op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. Het is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. In dit postcodegebied is 100 procent van de panden gebouwd vóór 1970.

Welke voorzieningen liggen er in de buurt van deze woning?

De Albert Heijn ligt op 236 meter, de Aldi op 657 meter. De Emile Wesly Basisschool is op 678 meter, de Basisschool Sint Aloysius op 990 meter. Huisartsenpraktijk Annadal zit op 883 meter, Apotheek de Fronten op 917 meter. Buslijn 3 stopt op 165 meter, buslijnen 4 en 7 op 214 meter.

Hoe is de buurt Biesland qua bevolking en woningaanbod?

Biesland heeft 1.970 inwoners, waarvan 27 procent 65 jaar of ouder is. Er zijn 1.180 woningen, waarvan 45 procent koopwoningen. Bewoners van de gemeente Maastricht geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,45 op basis van 37 beoordelingen. Een bewoner zegt: "gwn fantastisch, alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen".

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Deze advertentie vermeldt geen details over isolatie, verwarming, buitenruimte of eigendomssituatie. Daardoor is er geen informatie over bijvoorbeeld een tuin, balkon of garage. Wat er wél bekend is: negen kamers, vier slaapkamers, twee woonlagen en een inhoud van 762 kubieke meter. De rest staat niet in de advertentie.