Woning te koop: Molenstraat 2AWAALHOF, Ophemert
Onder optie
KopenWest BetuweVarik en OphemertOphemertMolenstraat 2AWAALHOF

Molenstraat 2AWAALHOF

Ophemert, West Betuwe

€ 835.000
Buurt Ophemert, OphemertBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime, moderne woning in het buitengebied

Deze vrijstaande woning uit 2019 ligt in het buitengebied van Ophemert, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 216 m² woonoppervlak en energielabel A++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €835.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in West Betuwe.

Buurt Ophemert

Ophemert is een dorp met ongeveer 1.420 inwoners, waar het merendeel in een eengezinswoning woont. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Een bewoner zegt: "Het is hier prachtig/wonen zo dicht bij de natuur, alleen voor verder vermaak en boodschappen zul je op je fiets of in je auto moeten stappen;)". De buurt Ophemert heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

De Prins Willem Alexanderschool ligt om de hoek, op twee minuten lopen. Voor dagelijkse boodschappen moet je iets verder: de dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, is bijna 3 km verderop. Ook Jumbo en MCD zijn op fietsafstand. De gemeente West Betuwe biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 700 meter en een restaurant op 600 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Joop van Mourik makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 835.000
Prijs per m²€ 3.866
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte191m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA++
BuurtOphemert
WijkVarik en Ophemert
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Molenstraat 2AWAALHOF, Ophemert

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
G vd B
20-02-2025
Het is hier prachtig/wonen zo dicht bij de natuur,alleen voor verder vermaak en boodschappen zul je op je fiets of in je auto moeten stappen ;)

Prima buurt, van alles wat. Ouderen ,jongeren ,school om de hoek en voetbal en tennis in eigen dorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ophemert

Inwoners1.420
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Kamperfoelie 1
2922m
Jumbo
Ekershof 5
2971m
MCD
Moleneind 12
3982m

Scholen

15 binnen 5 km

Prins Willem Alexanderschool
Basisonderwijs · 86 leerlingen
218m
De Bataaf
Basisonderwijs · 210 leerlingen
2854m
IKC Prins Maurits
Basisonderwijs · 174 leerlingen
2925m

Veelgestelde vragen

Over Molenstraat 2AWAALHOF, Ophemert

Welk energielabel heeft Molenstraat 2AWAALHOF?

De woning aan Molenstraat 2AWAALHOF in Ophemert heeft energielabel A++.

Is €835.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €835.000 is aan de hoge kant voor een woning in Ophemert, maar de woning is ook zeer ruim (216 m²) en heeft een modern energielabel A++. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar in de data, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het is een vrijstaande woning uit 2019, wat de prijs deels verklaart.

Hoe is het energielabel A++ te duiden?