Appartement te koop: Gaasterlandstraat 228, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenGaasterlandstraat 228

Gaasterlandstraat 228

Kop Zuidas, Amsterdam

€ 1.600.000
Buurt Kop Zuidas, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een modern appartement in de Kop Zuidas

Dit appartement uit 2020 straalt nieuwbouw-luxe uit. Met 146 m² woonoppervlak is er volop ruimte. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en locatie. Vergelijk het met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Kop Zuidas

Kop Zuidas is een jonge, stedelijke buurt met veel hoogbouw en voorzieningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, en bijna 90% heeft energielabel A+. Het is een levendige plek, al zijn er geen bewonersreviews om de sfeer te schetsen. De buurt telt veel jonge alleenstaanden en stellen. Meer over de buurt Kop Zuidas.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (twee straten verder). Ook de Coop en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Anne Frank, op vijf minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is de Culinaire Vakschool vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carla van den Brink B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 10.959
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte1780m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtKop Zuidas
WijkScheldebuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Gaasterlandstraat 228, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kop Zuidas

Inwoners970
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kop Zuidas

Woningvoorraad426
Gem. WOZ-waarde€ 638.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

148 binnen 5 km

Dirk
Europaboulevard 19
258m
Coop
Niersstraat 16
692m
Albert Heijn
Scheldeplein 5
723m

Scholen

178 binnen 5 km

Hubertus & Berkhoff, De Culinaire Vakschool
Voortgezet onderwijs · 470 leerlingen
134m
HKC De Wereldboom (SBO)
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
383m
SO Alphons Laudy
Speciaal onderwijs · 58 leerlingen
416m

Veelgestelde vragen

Over Gaasterlandstraat 228, Amsterdam

Welk energielabel heeft Gaasterlandstraat 228?

De woning aan Gaasterlandstraat 228 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.600.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€774.000), maar dat komt doordat dit appartement met 146 m² en bouwjaar 2020 aanzienlijk groter en nieuwer is dan de gemiddelde woning. In Kop Zuidas zijn de meeste woningen na 2010 gebouwd en hebben energielabel A+, wat de prijs kan rechtvaardigen. Het is een marktconforme prijs voor een luxe nieuwbouwappartement op deze locatie.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat het appartement zeer energiezuinig is. De exacte kosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stook- en elektriciteitsrekeningen. Nieuwbouw uit 2020 heeft goede isolatie en vaak vloerverwarming. Een indicatie: voor een appartement van 146 m² met label A liggen de energiekosten doorgaans tussen de €100 en €150 per maand, maar dit is een schatting.