Huis kopen›Ermelo›Appartementen›Garsteland 17

Garsteland 17

Ermelo - Centrum · 3851 MJ Ermelo

€ 425.000
Buurt Ermelo - Centrum, Ermelo
Lidl op 108m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een appartement met vrij uitzicht in het centrum van Ermelo

Dit appartement uit 2008 ligt in een bosrijke omgeving, midden in het centrum van Ermelo, met vrij uitzicht. De vraagprijs is €425.000. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt op €613.477, en de prijs per m² is €5.986 op basis van de makelaar-opgave. Het energielabel is A+, een zuinig label. Het appartement is een van de appartementen in Ermelo.

De woning zelf

De woning heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 80 m², terwijl de makelaar 71 m² opgeeft. Het appartement heeft een zonneterras en een parkeerplaats. De woning is volledig eigendom en heeft volgens de makelaar dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, plus een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €170 per maand.

Een rustige kern met veel 65-plussers

Met ruim 3.000 inwoners en 34% 65-plussers is dit een rustige kern. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55; een van hen zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De buurt Ermelo - Centrum heeft relatief veel eenpersoonshuishoudens (45%).

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Lidl ligt op 108 meter, de PLUS op 456 meter en de Albert Heijn op 501 meter, dus boodschappen zijn dichtbij. Basisschool Irene zit op 256 meter en de huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot op 453 meter. De apotheek De Witte Pauw is op 165 meter. Buslijn 501 stopt op 279 meter bij het Molenaarsplein, en het treinstation Ermelo ligt op 818 meter. De gemeente Ermelo heeft verder een ziekenhuis op 1,2 kilometer.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €396.000 per 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 7% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 45% gestegen, van €273.000 naar €396.000. Op adresniveau zijn er gebiedsindicaties: de geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 31 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag op zandgrond. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds22 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 425.000
Prijs per m²€ 5.313
VvE-bijdrage€ 170 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 396.000

Energie

EnergielabelA+
IsolatieDakisolatie, HR-glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte71 m²
ObjectoppervlakteKadaster80 m²
Inhoud245 m³

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2008
Type omgevingIn bosrijke omgeving, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinZonneterras
GarageParkeerplaats

Ligging

GemeenteErmelo
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Garsteland 17, Ermelo

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €425.000 ligt 7% boven de WOZ-waarde van €396.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 45% gestegen, van €273.000 naar €396.000.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 80 m², terwijl de makelaar 71 m² opgeeft. Er is een zonneterras en een parkeerplaats. De woning is volledig eigendom en heeft een VvE-bijdrage van €170 per maand.

Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?

Het energielabel is A+, een zuinig label. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, plus een cv-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar een zuinig label betekent lagere energiekosten.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050.

Welke voorzieningen liggen er in de buurt?

De Lidl ligt op 108 meter, de PLUS op 456 meter en de Albert Heijn op 501 meter. Basisschool Irene zit op 256 meter en de huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot op 453 meter. De apotheek De Witte Pauw is op 165 meter. Het treinstation Ermelo ligt op 818 meter.

Hoe is de buurt Ermelo - Centrum?

De buurt heeft ruim 3.000 inwoners, waarvan 34% 65-plusser is. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen."

Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?

De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €613.477, en de mediaan ligt op €608.500. De vraagprijs van dit appartement is €425.000. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.165, terwijl dit appartement op €5.986 per m² zit op basis van de makelaar-opgave.

Hoe is de geluidsbelasting op dit adres?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Spoorweglawaai is 31 dB Lden, niet boven de norm, peiljaar 2023. Dit zijn gebiedsindicaties op adresniveau, geen metingen aan deze woning.