Appartement te koop: Vincent van den Heuvellaan 19, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenVincent van den Heuvellaan 19

Vincent van den Heuvellaan 19

Woenselse Watermolen, Eindhoven

€ 950.000
Buurt Woenselse Watermolen, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een modern appartement in Eindhoven

Dit appartement uit 2022 ademt nieuwbouw. Met 123 m² woonoppervlak is het ruim opgezet, en energielabel A+ betekent dat je weinig zorgen hebt over de energierekening. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Eindhoven.

De buurt Woenselse Watermolen

De buurt Woenselse Watermolen is een stedelijke wijk met veel jonge huishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een levendige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza (om de hoek), Jumbo (twee straten verder) of AH to go (vijf minuten lopen). Basisschool Fellenoord en Salto Jenaplanschool De Driestam zijn beide op loopafstand. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elias Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 7.724
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte9038m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
BuurtWoenselse Watermolen
WijkOud-Woensel
GemeenteEindhoven

Locatie

Vincent van den Heuvellaan 19, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Woenselse Watermolen

Inwoners1.645
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Ekoplaza
Kruisstraat 128a
437m
Jumbo
Stationsplein 24-01
468m
AH to go
Neckerspoel 10
480m

Scholen

85 binnen 5 km

Fellenoord
Basisonderwijs · 116 leerlingen
543m
Salto Jenaplanschool De Driestam
Basisonderwijs · 363 leerlingen
563m
De Wereldwijzer, basisonderwijs voor nieuwkomers
Basisonderwijs · 143 leerlingen
753m

Veelgestelde vragen

Over Vincent van den Heuvellaan 19, Eindhoven

Welk energielabel heeft Vincent van den Heuvellaan 19?

De woning aan Vincent van den Heuvellaan 19 in Eindhoven heeft energielabel A+.

Is €950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Eindhoven, maar het is een nieuwbouwappartement uit 2022 met 123 m² en energielabel A+. De prijs weerspiegelt de moderne staat en het energielabel. Vergelijkbare appartementen in de buurt kunnen duurder of goedkoper zijn, afhankelijk van exacte locatie en staat.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit maakt reizen per trein goed mogelijk.

Wat voor type buurt is Woenselse Watermolen?

Woenselse Watermolen is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners (60% is 25-45 jaar). De woningvoorraad bestaat voor 75% uit meergezinswoningen en slechts 6% is koop, wat het een overwegend huurwijk maakt. Er zijn relatief weinig kinderen, maar wel veel voorzieningen op loopafstand.