Appartement te koop: Wevershoekstraat 45C, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenWevershoekstraat 45C

Wevershoekstraat 45C

Tarwewijk, Rotterdam

€ 209.500
Buurt Tarwewijk, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 211m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in een opkomende buurt

Dit appartement aan de Wevershoekstraat 45C in Rotterdam is een fijne, betaalbare woning met energielabel A, dat betekent lage stookkosten en een duurzame basis. Met 47 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €209.500 is scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €286.435. Het appartement past in het aanbod van appartementen in Rotterdam.

Tarwewijk: een buurt in ontwikkeling

De Tarwewijk in Rotterdam is een buurt die volgens bewoners steeds meer opknapt. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 6,83. Een bewoner zegt: "De buurt knapt met het jaar meer op. Door de huurwet zijn er minder huisjesmelkers en steeds meer gezinnen." Een ander noemt het "een mooi plekje met een diversiteit van mensen". De buurt telt ruim 12.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Tarwewijk heeft een stedelijk karakter met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook een Dirk en PLUS zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS De Akker (twee straten verder) en Theresiaschool (vijf minuten lopen). Het Zuiderpark is tien minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Schildtvoorde NVM Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 209.500
Prijs per m²€ 4.457
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte446m²
Bouwjaar1951
EnergielabelA
BuurtTarwewijk
WijkCharlois
GemeenteRotterdam

Locatie

Wevershoekstraat 45C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

7.4
Roeland Gunnink
20-02-2026
Toplocatie en betaalbaar.

De buurt knapt met het jaar meer op. Door de huurwet zijn er minder huisjesmelkers en steeds meer gezinnen. Heeft soms nog een slechte naam maar dat is onverdiend op een paar straten na. De locatie is fantastisch, metro, Zuidplein, centrum kwartier fietsen. Zuiderpark ook om de hoek en binnenkort het Nelson Mandela park

6.5
Ria
16-12-2024
Goed al kan het altijd beter

Goed rustig maar ze zouden van de gemeente wel wat beter kunnen opletten zo als contener s met vreselijk veel rommel naagroen kan zeker beter st conteners opruimen

6.6
Kevin
15-06-2024
een mooi plekje met een diversiteit van mensen

je kan er van alles doen, shoppen en met je hond rond lopen. het is soms druk s nachts maar overdag is het meestal rustig. ik ben blij om hier te wonen. vervuiling is nogal een probleem vooral rond verstopte vuilnisbakken waar Meeuwen aan gaan zitten. Het zou fijn zijn als de gemeente daar meer rekening mee hield.

6.5
Alina
09-06-2024
Kleine achterstandswijk

Qua hygiëne en onderwijs kan het een stuk beter.

7.1
Eva Fens
03-12-2023
Warm en multicultureel

De Tarwewijk is een fijne wijk waarin mensen van alle achtergrond samen leven. Ik voel me er als vrouw redelijk veilig en vind het heerlijk om restaurants met eten van verschillende landen te proberen. Het mindere is het vuil. Er ligt veel zwerfvuil em prullenbakken zijn vaak overvol