Studio te koop: Van Ostadestraat 110A, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sVan Ostadestraat 110A

Van Ostadestraat 110A

Cornelis Troostbuurt, Amsterdam

€ 495.000
Buurt Cornelis Troostbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 134m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de bruisende Pijp

Deze studio aan de Van Ostadestraat zit midden in de levendige Pijp. Met 44 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de hoge plafonds en grote ramen geven een ruimtelijk gevoel. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €495.000 is opvallend scherp vergeleken met andere studios in Amsterdam in de buurt.

De Cornelis Troostbuurt

De buurt Cornelis Troostbuurt is een van de meest levendige stukjes Amsterdam. Een bewoner zegt: "Levendige buurt, 24/7 levendig, weinig burengeluiden." De Albert Cuypmarkt is op loopafstand, en er is volop horeca direct onder de woningen. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn om de hoek (134 m) of de Jumbo twee straten verder (222 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Oscar Carré (267 m) en het Montessori Lyceum Amsterdam (143 m) voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt verder alles wat je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DoeksenKlein Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 11.250
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte72m²
Bouwjaar1889
EnergielabelB
BuurtCornelis Troostbuurt
WijkNieuwe Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Van Ostadestraat 110A, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Middag
02-06-2025
Levendige buurt, 24/7 levendig, weinig burengeluiden.

Levendig, met tramhalte voor de deur en station Noord-Zuidlijn aan de overkant. Albert Cuypmarkt op loopafstand. Supermarkten op loopafstand. Levendige horeca direct onder de woningen aan deze kant.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Troostbuurt

Inwoners3.595
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Troostbuurt

Woningvoorraad2.199
Gem. WOZ-waarde€ 533.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Cornelis Troostplein 11
134m
Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
222m
Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
231m

Scholen

197 binnen 5 km

Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
143m
College ZUYD
Voortgezet onderwijs · 402 leerlingen
226m
Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
267m

Veelgestelde vragen

Over Van Ostadestraat 110A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Van Ostadestraat 110A?

De woning aan Van Ostadestraat 110A in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de Cornelis Troostbuurt. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €718.333, en de mediaan ligt op €695.000. Wel is deze studio met 44 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 65 m². De prijs per m² is met €11.250 iets lager dan het gemiddelde van €11.712 in de buurt.

Hoe levendig is de Van Ostadestraat?

De straat is zeer levendig, met horeca direct onder de woningen en een tramhalte voor de deur. Een bewoner omschrijft het als '24/7 levendig'. De Albert Cuypmarkt is op loopafstand, net als diverse supermarkten en restaurants. Het is een echte stadswoning voor wie van reuring houdt.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De tramhalte zit voor de deur en het station van de Noord-Zuidlijn is aan de overkant. Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is uitstekend verbonden met de rest van Amsterdam.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 134 m, Jumbo op 222 m, Coop op 231 m en Aldi op 257 m. Ook zijn er meerdere scholen, waaronder het Montessori Lyceum Amsterdam op 143 m en Basisschool Oscar Carré op 267 m. De Albert Cuypmarkt is een paar minuten lopen.

Hoe veilig is de Cornelis Troostbuurt?

De buurt heeft een gemiddeld aantal misdrijven van 237 per jaar, wat voor een stedelijk gebied als de Pijp normaal is. De levendigheid zorgt voor sociale controle. De bewoner in de review noemt geen veiligheidsproblemen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label A, dus deze woning scoort iets lager, maar nog steeds goed. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten voor een woning van dit formaat.