Tussenwoning te koop: Gipskruidweg 31, Almere
KopenAlmereTussenwoningenGipskruidweg 31

Gipskruidweg 31

Kruidenwijk Noord- midden, Almere

€ 390.000
Buurt Kruidenwijk Noord- midden, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 318m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Gipskruidweg in Almere heeft een prettige, rustige uitstraling. Met 90 m² woonoppervlak en een perceel van 127 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. De prijs van €390.000 is marktconform voor tussenwoningen in Almere.

Buurt Kruidenwijk Noord- midden

De buurt Kruidenwijk Noord- midden is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Woon in een leuke buurt....al 30 jaar....maar gaat inmiddels ietsiepietsie achteruit........" De buurt telt 1.555 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1.218.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn of Lidl, beide om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Openbare basisschool Digitalis en Openbare basisschool De Heliotroop, beide twee straten verder. De gemeente Almere biedt verder ruime voorzieningen zoals parken en sportvelden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Spijker Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 4.333
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte127m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
GemeenteAlmere

Locatie

Gipskruidweg 31, Almere

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Cindy vissers
20-12-2024
Leuke buurt

Woon in een leuke buurt ....al 30 jaar....maar gaat inmiddels ietsiepietsie achteruit........

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruidenwijk Noord- midden

Inwoners1.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Lavendelplantsoen 60
318m
Lidl
Safraanplein 29-31
339m
SPAR express
Markerkant 10-01
1071m

Scholen

68 binnen 5 km

Openbare basisschool Digitalis
Basisonderwijs · 128 leerlingen
374m
Openbare basisschool De Heliotroop
Basisonderwijs · 272 leerlingen
374m
Shri Ganesha School
Basisonderwijs · 114 leerlingen
1042m

Veelgestelde vragen

Over Gipskruidweg 31, Almere

Welk energielabel heeft Gipskruidweg 31?

De woning aan Gipskruidweg 31 in Almere heeft energielabel B.

Is €390.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €390.000 is marktconform voor een tussenwoning van 90 m² met energielabel B in Almere. De woning heeft een perceel van 127 m² en is gebouwd in 1987. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Kruidenwijk Noord- midden om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als leuk ervaren, al merkt een bewoner dat het de laatste jaren iets achteruitgaat. Het is een rustige, groene wijk met veel gezinnen en ouderen. De stedelijkheidsgraad is matig, met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je twee basisscholen: Openbare basisschool Digitalis en Openbare basisschool De Heliotroop, beide op 374 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Shri Ganesha School en De Kameleon op iets meer dan een kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en efficiënte installaties. De energiekosten zullen lager zijn dan bij een woning met label D of lager.

Hoe groot is de tuin?

Het perceel is 127 m² groot, waarvan een deel tuin is. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar bij een tussenwoning uit 1987 is er vaak een voor- en achtertuin.

Spijker Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Spijker Makelaardij B.V.
spijkermakelaardij.nl
Bekijk
Spijker Makelaardij B.V. Almere
pararius.nl
Bekijk
Spijker Makelaardij B.V. Almere
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Kruidenwijk Noord- midden

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGipskruidweg 31, Almere
Bekijk