Huis kopen›Ermelo›Tussenwoningen›Hoge Kamp 36

Hoge Kamp 36

Ermelo - West · 3853 GM Ermelo

€ 435.000
Buurt Ermelo - West, Ermelo
Sinds 3 dagen te koop
Woningen staan ± 41 dagen te koop in deze buurt
AI-samenvatting

Een tussenwoning in een bosrijke omgeving

Aan de Hoge Kamp 36 in Ermelo - West staat een tussenwoning uit 1988, gelegen aan een rustige weg in een bosrijke omgeving en in een woonwijk. De vraagprijs is €435.000. De woning is onderdeel van het aanbod van tussenwoningen in Ermelo.

De woning zelf

Deze woning heeft 5 kamers, waaronder 4 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 3 woonlagen. De inhoud is 320 m³ en de woonoppervlakte is volgens de makelaar 93 m², terwijl de BAG-registratie 94 m² aangeeft. Het perceel is 172 m² groot. De woning heeft een achtertuin van 70 m² op het zuidoosten, bereikbaar via achterom, en een voortuin. Volgens de makelaar is er sprake van dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel en het is volle eigendom.

Leven in Ermelo - West

Met ruim 6.000 inwoners is dit een levendige buurt, waar relatief veel gezinnen wonen. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 7,85 op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Leuke, gezellige buurt. 1 nadeel is dat de gemeente het speeltuintje bijna niet bij houdt". Een ander noemt het "Lekker rustig". De buurt Ermelo - West heeft een mix van leeftijden, met 20% 65-plussers en 17% kinderen tot 15 jaar.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De PLUS-supermarkt ligt op ongeveer 700 meter, en de Bernhardschool op 500 meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot zit op 1,3 kilometer en de Service Apotheek op 1,4 kilometer. Buslijn 101 stopt op 200 meter bij halte Lange Haeg. Het treinstation Ermelo ligt op ongeveer 1 kilometer. De gemeente Ermelo biedt daarmee een complete basis aan voorzieningen.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €416.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 5% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 68% gestegen, van €248.000 naar €416.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is laag, net als wateroverlast bij hevige regen. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds4 november 2026

Prijs

Vraagprijs€ 435.000
Prijs per m²€ 4.628
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 416.000

Energie

EnergielabelC
IsolatieDakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte93 m²
ObjectoppervlakteKadaster94 m²
Perceeloppervlakte172 m²
Inhoud320 m³

Indeling

Kamers5
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1988
Type omgevingAan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin (70 m²) en voortuin
Ligging tuinZuidoosten bereikbaar via achterom
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Hoge Kamp 36, Ermelo

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €435.000 ligt 5% boven de WOZ-waarde van €416.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 68% gestegen, van €248.000 naar €416.000.

Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft 4 slaapkamers en in totaal 5 kamers, verdeeld over 3 woonlagen. Er is 1 badkamer. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 93 m², terwijl de BAG-registratie 94 m² aangeeft. Het perceel is 172 m² groot.

Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?

Het energielabel is C. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De gegevens komen uit openbare bronnen zoals KCAF.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De PLUS-supermarkt ligt op ongeveer 700 meter en de Bernhardschool op 500 meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot zit op 1,3 kilometer en de Service Apotheek op 1,4 kilometer. Buslijn 101 stopt op 200 meter bij halte Lange Haeg. Het treinstation Ermelo ligt op ongeveer 1 kilometer.

Hoe is de buurt Ermelo - West beoordeeld door bewoners?

Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,85 op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Leuke, gezellige buurt. 1 nadeel is dat de gemeente het speeltuintje bijna niet bij houdt". Een ander noemt het "Lekker rustig". De buurt heeft ruim 6.000 inwoners.

Wat is de geluidsbelasting op dit adres?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 31 dB Lden, niet boven de geluidsnorm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen op de woning zelf.

Hoe is het overstromingsrisico en hittestress?

Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.