Tussenwoning te koop: Mortierlaan 115, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenMortierlaan 115

Mortierlaan 115

Muschberg Geestenberg, Eindhoven

€ 460.000
Buurt Muschberg Geestenberg, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Lidl op 153m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Muschberg, Geestenberg

Deze tussenwoning aan de Mortierlaan ademt de sfeer van een groene, rustige buurt waar je 's avonds nog veilig over straat kunt lopen. Met 133 m² woonoppervlak en een perceel van 179 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1975 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €460.000 zit deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Eindhoven, maar de ruime opzet en de ligging maken het marktconform.

De buurt: Muschberg, Geestenberg

De buurt Muschberg, Geestenberg wordt door bewoners omschreven als een veilige en fijne plek. Een bewoner zegt: "Ik kan 's nachts gewoon veilig over straat lopen, dat gevoel heb ik nooit gehad in Woensel Zuid." Een ander noemt het "een rustige wijk en een fijne wijk." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,0. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en een paar studenten, en je zit zo in de natuur.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die naast de deur zit. Ook de Jumbo en PLUS zijn om de hoek. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals SALTO-basisschool 't Karregat (twee straten verder) en Kindcentrum De Boog (vijf minuten lopen). Het Lorentz Casimir Lyceum voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar de buurt zelf voelt rustig en groen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Investimus Woningmakelaars Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 460.000
Prijs per m²€ 3.459
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte179m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtMuschberg Geestenberg
WijkOud-Tongelre
GemeenteEindhoven

Locatie

Mortierlaan 115, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

6.4
Mae
10-12-2024
Simpel, maar Prima

Ik woon hier nu een jaar, en het is een betaalbare plek om toch in Eindhoven te wonen. Duidelijk wat lager inkomens huishouden, maar wel zeker veilig en fijn. Supermarkten zijn altijd dichtbij, ik had zelf wel graag meer recreatievoorzieningen gehad, zoals sport. Ook ben ik nogal teleurgesteld in de bereikbaarheid met het OV. Er rijd maar 1 bus in mijn buurt, die op veel dagdelen maar eens in het uur gaat. Deze gaat ook alleen naar het station. Ik had graag meer bussen gezien met verschillende routes en bestemmingen die met meer regelmaat rijden. Er is in principe veel groen, wat erg fijn is, maar ik had graag wat meer grotere wandelgebieden gezien, met routes, zeker zo aan de rand van de stad.

7.3
Joost
23-08-2024
Velige buurt

Ik kan 's nachts gewoon veilig over straat lopen, dat gevoel heb ik nooit gehad in Woensel Zuid (kronehoeve). Wonen hier veel gezinnen, een paar studenten. Je zit zo in de natuur, heerlijke plek om te wonen.

7.4
anoniem
04-09-2023
tongelre

tonglere is een rustige wijk en een fijne wijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Muschberg Geestenberg

Inwoners3.970
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Muschberg Geestenberg

Woningvoorraad1.930
Gem. WOZ-waarde€ 303.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Lidl
Urkhovenseweg 16
153m
Jumbo
Pagelaan 9
791m
PLUS
Dirigentplein 85
913m

Scholen

72 binnen 5 km

SALTO-basisschool 't Karregat
Basisonderwijs · 319 leerlingen
222m
Kindcentrum De Boog
Basisonderwijs · 326 leerlingen
475m
Basisschool BoschAkker
Basisonderwijs · 388 leerlingen
735m

Veelgestelde vragen

Over Mortierlaan 115, Eindhoven

Welk energielabel heeft Mortierlaan 115?

De woning aan Mortierlaan 115 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €460.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €460.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€423.353) en ook boven de mediaan (€412.500). Wel is de woning met 133 m² ruimer dan het gemiddelde (122 m²). De prijs per m² is €3.459, terwijl het buurtgemiddelde €3.521 is. De prijs is dus aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,8 km afstand. In de buurt rijdt één buslijn, die op veel dagdelen maar eens per uur gaat en alleen naar het station rijdt. Dat maakt het OV niet heel sterk, zoals ook een bewoner aangeeft.

Wat voor soort woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voor 74% uit eengezinswoningen, waarvan 46% koopwoningen. Alle woningen in de buurt zijn gebouwd tussen 1970 en 1990. De meeste hebben energielabel C of lager.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Lidl (153 m), Jumbo (791 m) en PLUS (913 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Wel is de afstand tot een bibliotheek 4 km en tot een park of plantsoen 1,1 km.

Hoe veilig is de buurt?

Bewoners geven aan dat ze zich veilig voelen, ook 's nachts. Het aantal misdrijven in de buurt is 133, maar dat is inclusief alle soorten delicten. De algemene indruk uit de reviews is positief.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 42,9% van de woningen label C en 42,9% label D of lager. Je kunt dus verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn.

Investimus Woningmakelaars Eindhoven
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.