Tussenwoning te koop: Mr. Arend van der Woudenslaan 29, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenMr. Arend van der Woudenslaan 29

Mr. Arend van der Woudenslaan 29

Lombardijen, Rotterdam

€ 497.500
Buurt Lombardijen, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 128m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2024 staat in een rustige straat in Lombardijen. Met 128 m² woonoppervlak is het een ruime woning. De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €497.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Rotterdam.

Lombardijen: rustig en compleet

De buurt Lombardijen wordt door bewoners als rustig ervaren. Een bewoner zegt: "Ik vind dat die buurt is helemaal rustig." Een ander noemt het een "Prima buurt met van alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis, openbaar vervoer enz." Op basis van 16 beoordelingen krijgt de buurt een 6,7. In de buurt wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl en Jumbo, allebei op een paar minuten lopen. Ook MCD is op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Rotterdamse Schoolvereniging 11 en de Paus Joannesschool KBO, beide op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 3.887
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtLombardijen
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Mr. Arend van der Woudenslaan 29, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 16 bewoners

7.5
IshmarTromp
10-11-2025
Rustig

Ik vind dat die buurt is helemaal rustig

8.4
J de Clerck
21-07-2025
Prima buurt

Prima buurt met van alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis, openbaar vervoer enz

7.5
J. de Clerck
08-07-2025
Leuk

Levendige buurt met alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis

7.1
Marcel
01-03-2025
Vuil

Jammer dat er in de buurt zoveel vuil buiten de bakken gegooid wordt, ook dat het grofvuil niet door de bewobers wordt aangemeld, hierdoor veel rond zwervend vuil en ongedierte.

4.5
Jacqueline Meertens
01-03-2025
Afval put

Helaas is Lombardijen ,zeker in de laatste 10 jaar erg achteruit gegaan. Je ziet het zienderogen verpauperen ,wat zo jammer is van zo mooie wijk ,dat altijd wel een status had van een mooie schone nette wijk. Helaas draagt daar de bewoners en zeker ook de gemeente Rotterdam een steentje aan bij. Veiligheid is ver te zoeken, drugs overlast, overlast bij de ondergrondse containers waar al het huisraad maar wordt neer gegooid. Vuil opstraat, dat proberen een aantal bewoners door geregeld te prikken bij te houden, anders zien we de ratten en muizen rond de containers vrolijk rond dansen. En dit is maar een kleine impressie van het afval putje van Rotterdam Gemeente moet stoppen met bezuinigen en minder bonussen uitdelen aan de hogere hand ,geld gebruiken voor de wijken en zorgen dat het weer leefbaar wordt voor de echte Rotterdammers